İnandırıcı olsun ya da olmasın, her zaman komplo teorilerinin hayranı oldum, kendime engel olamadığım için kendimi tavşan deliğinden tavşan deliğine yuvarlanırken buluyorum.

Küresel seçkinler, dış politika, istihbarat, gizli topluluklar, alternatif tarih ve uzaylılar/uzaylı teknolojisi gibi şeyler, adını siz koyun.

Her zaman bir bilgi bağımlısı oldum ve alternatif bilgiyi seviyorum ve kendime ve sezgilerime güveniyorum.

Son zamanlarda, batının tüketimcilik/materyalizm/ünlülere tapınma yönüne ve eğlence endüstrisinin olayları tasvir etmesine, güncel hayattan antik tarihe kadar tüm malikaneler hakkında giderek daha fazla hayal kırıklığına uğradıkça, kendimi sürekli olarak felsefe yaparken ve eleştirel düşünme pratiği yaparken buluyorum. bu şeyler.

ABD, Kanada ve Avustralya’daki yerlilere yapılan tüm soykırımlar bana batının bu vahşeti gizlemek için ne kadar ileri gideceğini gösterdi.

Megalitik yapılar ve göbekli tepe, Giza piramitleri gibi yerler üzerindeki bürokrasi, Sfenks, Giza piramitleri, karbon tarihlemesi gibi yaygın olarak kabul edilen teorilerle çeliştiği için çok fazla bastırılan bir şey bulduğumda bu şeylere gerçekten şüphe katıyor. Kabaca kazınmış/mükemmel oyulmuş geometrik olarak hassas granit heykeller/eserler olduğu iddia edilen, şu anki anlayışımızla son 2500 yılda bakır aletlerle yapılmış olması mümkün değil.

Ayrıca inka taş duvarlar, Graham Hancock’un ayinsel taş çemberleri gerçekten gözlerimi açtı. Ayrıca jahannah James de tarih ineklerinden biri ve bu konuda inanılmaz fit biri.

Ayrıca kurumların meseleleri nasıl tekelleştirdiğini ve siyasallaştırdığını anlamak beni gerçekten rahatsız ediyor, bu da hakikati alt üst eden ve hakikat üzerinde aynı arkaik iktidar ve kontrol modellerini/sistemlerini sürdüren yeni potansiyel araştırmaları boğuyor, politik temalar eğitimin, tarihin ve hatta hayatın her alanında (özellikle şimdi halk sağlığı) ve açıklanamayan megalitik yapılar veya teknoloji söz konusu olduğunda, birçok ana akım bilim insanının ya gizli olduğunu ya da bir şekilde tehlikeye girdiğini hissediyorum. Örneğin, farklı boyutlarda mükemmel şekillendirilmiş Eritilmiş granit bloklar.

Son birkaç aydır burada o kadar çok şey okudum ki, zekice düşündürücüydü, bir adam tüm dinozor endüstrisinin üretimi hakkında gönderi attı, aklımı başımdan aldı, söylediği her şeye ille de inanmıyorum ama beni çok aydınlattı Reddit’te olmasaydı, o sektörle ilgili gerçekleri bileceğimi sanmıyorum, geçen gün taş henge’in tekrar tekrar yeniden inşasından bahseden adam için de aynı.

Diğer RL şeyleri beni rahatsız ediyor, neden sadece ay hakkında bir hipotez var?!! Dev bir uydu mu? Bir çeşit metalden mi yapılmış?

Ve neden uzaydan alınan her resim CGI? Eskiden dünyanın düz olduğu fikrine gülerdim ama bildiğin diğer her şey yalan olunca?? Bu konuda da yalan söylemedikleri ne malum?!

Gördüğümüz her resmin bilgisayar tarafından oluşturulduğuna işaret ettiğiniz için gülünç durumdasınız, bu benim için gerçekten şüpheli. hepsini kontrol ediyor mu?!

Joe’nun bu yılın başlarında açıkladığı gibi, Neil’in Tyson ve Eric duby’in joe Rogan hakkında tartıştığını gerçekten görmem gerekiyor.

Ana akım aracılığıyla Albert Einstein’ın son 200 yılın en zeki adamlarından biri olduğuna (ki bunu inkar etmiyorum) biri olduğuna inanmaya yönlendirildim, ancak Birleşik Krallık’ta devlet okulu eğitiminden geldi (ve bunda kötü bir tane) Anladım ki kesin insanlar ve gruplar iktidara geldi ve banka yuvarlanma endüstrisi ve finans endüstrisi yaratırken insan bilincini düşük ve kontrol edilebilir tutmak için nihilizm yaratmak için evrim gibi bir sürü şeye karar verdiler. Roth’s-rocks vb.

Thomas Edison ve Nikola Tesla’yı ve bu iki adam arasındaki ana akım tarih versiyonunun ne kadar farklı olduğunu öğrendim, bu da bilimin bir sapkınlığı.

Bu yüzden diğer batılı anlatıları sorgulamaya başlıyorum ama öğrendiğim geleneksel bilime inanıyorum ve diğer gezegenlere ve güneş sisteminin eski bilgilerine baktığınızda dünyanın yuvarlak olmasının mantıklı olduğuna inanıyorum.

İnsanlar neden Issac Newton’dan ve yerçekimi teorisinden nefret ediyor?

Uğraştığım diğer tek iç çatışma, evrimin değişen parçalar ve özellikler, küçük çevresel uyarlamalar üzerinde çalıştığını düşünüyorum ama sonuçta biyolojiye, alt antropolojiye ve arkeolojiye girişten öğrendiğim kadarıyla, maymunlardan doğrudan doğal evrim çok zor görünüyor , Mısır çift sarmal hiyeroglifinin öğrenilmesi, insan DNA’sını değiştirebilecek bir sihirbaza işaret ediyor ve hızlı bir evrim aşamasından geçtik ve kısa sürede çarpıcı bir şekilde değiştik mi?!

Şu anda evrim teorisinden çok genetik manipülasyona meylediyorum ama bu, hangi bilginin kendini gösterdiğine ve benim sezgime bağlı.

Sorularımın kaotik ve dağınık doğası için özür dilerim, ancak genel olarak bu şeyler beni şaşırtıyor/ilgilendiriyor ve alakalı olduğunu düşündüğünüz her türlü bilgiyi takdir ediyorum.

43 Comments

1. Sinop dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle güzel, saolun , ali – 278

2. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-07-2021 07:49:32

3. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 22-07-2021 07:51:20

4. Erzurum merkezden ben banu. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 22-07-2021 07:52:22

5. Kastamonu dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 237

6. Samsun dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 87

7. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 22-07-2021 07:59:13

8. Adıyaman dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 481

9. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 22-07-2021 08:01:48

10. Bursa dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 256

11. Aksaray merkezden ben hatice. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-07-2021 08:03:43

12. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler , mehmet – 82

13. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

14. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 485

16. Slm paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, face de paylaştım

18. Selamlar sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım

19. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 24-07-2021 03:42:25

22. Giresun dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 189

23. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2021 09:45:20

24. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, teşekkürler , mehmet – 74

25. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım 26-07-2021 06:43:41

26. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 26-07-2021 20:22:16

27. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle iyi, tebrikler , gaye – 225

28. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 91

29. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 154

30. Çankırı dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım , banu – 448

31. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun

32. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Merhaba siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 305

33. Nevşehir dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 154

34. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hoşuma gitti, saolun , emin – 57

35. Mardin merkezden ben . Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun 21-08-2021 23:25:33

36. Tekirdağ dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 207

37. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler 26-08-2021 20:33:53

38. Sivas dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 404

39. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 71

40. Şanlıurfa dan kimler var. İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları . Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 320

41. Bu konu : ” İnsanlık tarihi, uzaylılar, teknoloji, gizli toplumlar ve dünyanın batı tarihi anlatıları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım , – 449

Write A Comment