İnsanlıktan korkmaya başlıyorum. Çok hızlı ilerliyoruz gibi hissediyorum. Ben ayak uydurmuyorum. İnsanlık çok hızlı büyüyor, bu korkutucu! Geride bıraktığımız tüm verilere bakın. Anında kullanabiliriz. Korkunç pislik. Basit bir görevi yerine getirmek için gereken insan sayısı oldukça büyük.

… Yozhur tarafından gönderildi
[comments]

Author

61 Comments

1. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 28-09-2020 06:13:50

2. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler

3. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım

4. Karaman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:06:01

5. Antalya merkezden ben mehmet. Selam web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler 07-10-2020 19:20:46

6. Antalya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-10-2020 10:36:08

7. Bingöl dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 121

8. Slm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi güzel, şukuladım , ahmet – 120

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 179

11. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki iyi, tebrikler , emin – 27

12. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Bartın dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 387

14. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, saolun

15. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi iyi, sağolun , mehmet – 237

16. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 298

17. Ankara merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, saolun 19-11-2020 17:28:19

18. Selam herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 228

20. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 257

21. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 491

22. Bitlis dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ali – 5

23. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , ali – 65

24. Hakkari dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 5

25. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 389

26. Mersin dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım , banu – 249

27. Düzce merkezden ben hatice. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-01-2021 23:47:28

28. Kastamonu dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Selam sayfa vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 71

29. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, tebrikler

30. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden iyi, saolun , ali – 327

31. Van merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-01-2021 05:14:08

32. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

33. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

34. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-02-2021 14:16:39

35. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 459

36. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, sağolun 03-03-2021 19:17:43

37. Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 336

39. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Slm siten valla güzel, saolun , ali – 309

40. Elazığ dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Selam herkese sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 96

41. Mersin merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 17:45:45

42. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 189

43. Artvin dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 427

44. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun

45. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 221

46. Düzce merkezden ben . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 14-04-2021 23:45:13

47. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 36

49. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , – 374

50. Kayseri dan kimler var. İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? . selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 112

51. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

52. Bu konu : ” İnsanlıktan korkmak tuhaf mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 416

53. selamun aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Yalova merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanılmaz iyi, face de paylaştım 28-05-2021 04:11:00

55. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

56. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

57. Tunceli merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 18-06-2021 06:09:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link