Bunlar bir rüyaya dayanan inançlarım.

Berrak rüya görüyordum ve 3 tarafından saldırıya uğradım. Yüzlerinde silikon gibi bir his hissettim. İçgüdüsel olarak, etrafta yatan birinin üstüne bir bardak su atmaya karar verdim. Paniklemeye başladı ve artık bana saldıramadı.

Sadece bir tavsiye.

… Astraalove tarafından gönderildi
[comments]

Author

79 Comments

1. Gaziantep merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-08-2020 03:24:32

2. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

3. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

4. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-08-2020 08:59:13

5. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:50:07

7. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Selamlar sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Elazığ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-08-2020 17:52:25

10. Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler 01-09-2020 01:57:17

11. Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım 01-09-2020 16:52:31

12. Mrb sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Sinop merkezden ben Emine. Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, saolun 24-09-2020 10:25:02

15. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 461

18. Eskişehir merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 25-10-2020 17:52:44

19. Düzce dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 367

20. Sinop merkezden ben . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 10:55:22

21. Gaziantep dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ali – 247

22. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 346

23. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 64

24. Trabzon dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 118

25. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, face de paylaştım

26. Sivas merkezden ben gaye. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-12-2020 17:37:55

27. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 57

28. Rize dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 130

29. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım

30. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

31. Sinop dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selam herkese siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 74

32. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

33. Mrb web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 89

35. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 21:37:52

36. İzmir merkezden ben doruk. Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 14-01-2021 09:01:45

37. Sivas merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-01-2021 16:14:03

38. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, sağolun 23-01-2021 22:56:11

39. Adana merkezden ben gaye. Slm web siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 06:10:21

40. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 191

41. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 312

42. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

43. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 4

44. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki iyi, şukuladım , Hasan – 155

45. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 455

46. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ziya – 47

47. Çorum dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selamlar sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 6

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 216

49. Çorum dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 260

50. Ağrı dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ali – 372

51. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , Aylin – 342

52. Kırıkkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 01-04-2021 12:00:23

53. Bayburt dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 237

54. Konya dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 328

55. Antalya dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, saolun , hatice – 432

56. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

57. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 498

58. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler 17-05-2021 23:47:08

59. selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, face de paylaştım

60. Tokat merkezden ben ali. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 28-05-2021 07:12:33

61. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Slm siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 488

62. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, saolun

63. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 300

64. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , Gürbüz – 438

65. Iğdır merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-07-2021 06:29:11

66. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 04-07-2021 18:21:15

67. Bolu dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selam sayfanız inanki hayran edici, saolun , banu – 57

68. Muğla merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-07-2021 03:38:48

69. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 138

70. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

71. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

72. Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2021 09:11:01

73. Kırıkkale dan kimler var. İnsansı AI botları zaten burada. . Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 6

74. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

75. Bu konu : ” İnsansı AI botları zaten burada. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 114

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link