Doğru hatırlıyorsam dün bu komployu buldum. Dosyalar bağlantısı.

Belgeler contactzero tarafından toplandı. Ancak gerçek gibi görünen 5 trilyon dolarlık bir banka havalesi olduğu için ne kadar meşru olduklarını bilmiyorum ama bilmiyorum. Aklıma gelen en iyi TLDR, ordunun özgür hükümdarlıklardan çok fazla güce sahip olması ve onu kötüye kullanmasıdır.

r / komplo - Insignia kapısı komplosu gerçek mi?

Author

23 Comments

1. Konya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun 27-01-2021 01:06:22

2. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 225

3. Rize merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım 27-01-2021 01:23:06

4. Bingöl dan kimler var. Insignia kapısı komplosu gerçek mi? . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 481

5. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, tebrikler 27-01-2021 01:38:26

6. Bitlis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 01:50:20

7. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 3

8. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 234

9. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Hatay merkezden ben emin. Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 07:48:44

11. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla güzel, teşekkürler , banu – 266

12. Tunceli dan kimler var. Insignia kapısı komplosu gerçek mi? . Selam sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 157

13. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 336

14. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 186

15. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

16. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 182

18. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun

19. Van dan kimler var. Insignia kapısı komplosu gerçek mi? . Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 55

20. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım , Emine – 343

21. Edirne dan kimler var. Insignia kapısı komplosu gerçek mi? . selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 269

22. Bu konu : ” Insignia kapısı komplosu gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden güzel, sağolun , Gürbüz – 196

23. Trabzon merkezden ben Emine. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 03:06:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link