Instagram neden kendi reklamını yapıyor?

Son zamanlarda Hulu izliyorum ve Instagram için sık sık sorulan bu reklamı görüyorum, Instagram’ın neden reklamları var? Tüm gezegendeki herkesin Instagram’ın ne olduğunu zaten bildiğini hissediyorum, neden kendilerinin reklamını yapıyorlar?

“Instagram neden kendi reklamını yapıyor?” üzerine 27 yorum

1. Trabzon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler 30-11-2020 02:28:21

2. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 353

3. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 368

4. Zonguldak merkezden ben memo. Selam web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:04:10

5. Kastamonu dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 369

6. Düzce dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . Selam paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , emin – 323

7. Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, saolun 16-12-2020 22:28:01

8. Eskişehir dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 409

9. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 310

10. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inanılmaz güzel, şukuladım 09-01-2021 11:54:35

11. Uşak dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , mehmet – 148

12. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 201

13. Van dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 479

14. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , Aylin – 168

15. Iğdır dan kimler var. Instagram neden kendi reklamını yapıyor? . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , Aylin – 217

16. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 23

17. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 12

18. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , ziya – 429

19. Bu konu : ” Instagram neden kendi reklamını yapıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 190

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link