Instagram REELS’e erişmemi engelliyor

Tamam tamam, bu yüzden Makaraların genellikle berbat ve can sıkıcı olduğunu biliyorum ve bazıları tik tok’un koparılmasının instagramın yok edilmesini daha da ilerlettiğini söyleyebilir.

Eşim, REELS’in instagram üzerinden çok ilgi çektiğini ve düşündüğümü duyduğumda belki birkaç kısa Hakikat REELS yapıp bu görünen shadowban thats’u hesabıma geçebilirim diyordu.

Instagram, REELS’i tanıdığım herkesin erişimi dışında tüm hesaplara sunmadıklarını kabul ediyor

Onları yapamadığımdan bile değil, onları arayamıyorum bile.

“Instagram REELS’e erişmemi engelliyor” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 433

2. Niğde merkezden ben mehmet. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-11-2020 04:05:55

3. Çanakkale dan kimler var. Instagram REELS’e erişmemi engelliyor . Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 79

4. Bitlis dan kimler var. Instagram REELS’e erişmemi engelliyor . Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 5

5. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 62

6. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 06-12-2020 14:05:11

7. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, saolun , ali – 170

8. Kastamonu merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun 09-12-2020 18:12:11

9. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 199

10. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , Hasan – 321

11. Tekirdağ dan kimler var. Instagram REELS’e erişmemi engelliyor . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 110

12. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 384

13. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , elif yılmaz – 99

14. Bu konu : ” Instagram REELS’e erişmemi engelliyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 336

15. Tokat dan kimler var. Instagram REELS’e erişmemi engelliyor . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 415

16. Bolu merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 17-02-2021 05:12:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link