Instagram’da pedofiller.

Tamam o zaman beni dinle. Hatta kendiniz deneyin. Bu yüzden siyaset için çeşitli platformlarda sosyal medya hesapları oluşturdum. Yapmayı planladığım şey, şu ya da bu şekilde ABD’de siyasi figür / ofisi olan herhangi bir kişiyi takip etmekti. Bu yüzden bu politikacıları sıkı bir şekilde takip ediyorum ve diğer kayda değer kişilerin takip etmeleri için daha fazla öneri almaya başladım.

FAKAT!!!!!! Bunu duy, instagramdan tuhaf öneriler görmeye başladım. Özellikle bu instagram hesabı bu noktada yaklaşık 1 yaşında. Şimdi instagram’ın önerdiği tüm hesaplar takip ettiğim kişilere göre hepsi ÇOCUK!

Önerilen takipçilerimi belirleyen algoritmanın ne olduğunu anlamak için bunu araştırdım. O ben değilim. Politikacıları takip ettiğim insanlar!

Ayrıca bunların çoğunlukla İsrailli ve Rus çocuklar olduğunu da belirtmeliyim. Jimnastik ve Direk dansı … Esasen iç çamaşırı giyen çocuklar, spor olarak direk dansı. Bu iki ülkede bunun ne kadar büyük olduğunu görmek kesinlikle şok edici. Çocukları jimnastik yoluyla spor gibi cinselleştirmek ve tuhaf bir şekilde cinsel açıdan kışkırtıcı fotoğraflar çekmek budur. Spor için değil. Seks için.

Tüm Rus veya İsrail çocuk sporlarının cinselleştirildiğini söylemiyorum. Ancak, SADECE politik hesabımda Instagram aracılığıyla yüzüme kesinlikle itiliyor. (Bu hiçbir şekilde ana profilimle veya kendimle bağlantılı değil) tabii ki. Ama bunu açıklığa kavuşturmam gerektiğini hissediyorum, böylece bazı troller 2 dakikalık google araştırmasıyla beni eğitmeye çalışmaz, beni pedo gibi göstermeye çalışır.

Tek söylediğim, politikacıları ve / veya Ünlüleri sosyal medyada sıkı bir şekilde takip ettiğinizde kesinlikle tuhaf bir şey olduğudur. Özellikle Instagram.

Gönderen … Spekülasyon-on-
[comments]

“Instagram’da pedofiller.” üzerine 15 yorum

1. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 16:28:20

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 17:39:50

3. Elazığ merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-09-2020 14:27:46

4. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 15-09-2020 18:37:39

5. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:56:22

6. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:21:11

7. Elazığ merkezden ben ziya. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-10-2020 02:40:49

8. Batman merkezden ben hatice. Selam paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 18:42:36

9. Bursa dan kimler var. Instagram’da pedofiller. . Merhabalar siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 108

Yorum yapın