Eminim olayları yansıtan algoritmalarla veya X pazarı Y’yi vurursa, Z böyle bir çabayla gerçekleşebilir gibi olaylar sunarak analiz edilebilir. Son zamanlarda olan birçok küresel şey ilginç bir şekilde bağlantılı görünüyor ve o kadar ‘rastgele’ değil

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 176

2. Kayseri dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 97

3. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 53

4. Gürbüz Reply

Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Kırıkkale dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Slm web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım , hatice – 105

6. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 307

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 111

9. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 171

11. Tunceli dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 152

12. Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 68

13. Muş merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 17:20:31

14. Çorum merkezden ben doruk. Slm web siteniz gerçekten güzel, saolun 24-02-2021 21:32:03

15. Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, tebrikler , memo – 392

16. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler

17. Afyon dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 306

18. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

19. Kırklareli dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 341

20. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, tebrikler

21. Giresun dan kimler var. İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım , gaye – 88

22. Bilecik merkezden ben Hasan. Mrb siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 09-04-2021 10:17:28

23. Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım , doruk – 53

24. Erzurum merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-04-2021 09:44:57

25. Bu konu : ” İnternet, aramalar yoluyla her an milyonlarca fikri sürekli olarak alan kendi kendine öğrenen bir yapay zeka haline gelebilseydi, kolektif olarak bilinçlenebilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 454

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link