Bunu kesinlikle daha önce yayınlamıştım, ancak uyarım tamamen göz ardı edilmiş gibi görünüyor.

Obama sayesinde internet artık tehlikeye atılıyor ve Birleşmiş Milletler tarafından işgal ediliyor

Bakın, bu 4 yıldaki tüm sorunlarımızın kaynağı bu ve bunun anlamını çabucak gösteriyor.

Obamacare, NDAA, Jade Helm ve Behazi’nin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, hafife alınmayan ve nadiren tartışılan bir konu, hepsinden en uç noktası, bu hainin interneti maymunlar tarafından yönetilen uluslararası bir ajansa SATIŞI YAPILMAMIŞTIR. İfade özgürlüğü, ilk değişiklik hakları ve genel olarak Demokratik Normlar ile daha az ilgileniyor ve onu yıkmaktan fazlasıyla mutlular.

Ve bu “tesadüfen”, Trump’ın başkan olmasından ve Obama’nın tahtından çekilmesinden hemen ÖNCE gerçekleşti.

Yarım yıl sonra Google, Twitter ve Reddit gibi teknoloji devlerinin kitap yakma ve sansürü ciddi bir şekilde gerçekleşti ve televizyon kanalları kadar çok sayıda web sitesi var – yavaş ama emin adımlarla. Her şey, bizim dediğimiz adla Birleşmiş Milletler İnternetinde yeni seçildi ve paraya dönüştürüldü.

Teknoloji Devleri, Birleşmiş Milletlerin onlara yapmalarını söylediğini TAM OLARAK yapıyorlar!

Trump’ın akbaba oynamak için orada olduğuna bahse girebilirim – diğer bir deyişle, muhafazakarları ve liberalleri interneti gerçek bir savaş alanına dönüştürmek için kasıtlı olarak teşvik ederek, en azından oyunu olabildiğince intihara meyilli oynayarak modern demokrasinin cesedini ortadan kaldırın.

Öyleyse evet, durum neden bu kadar berbat? Çünkü şu anda tükendik ve bir GLOBALIST kurum tarafından yönetiliyoruz!

Author

81 Comments

1. Niğde merkezden ben doruk. Selamlar siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 21-09-2020 11:48:37

2. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Mrb sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Sinop merkezden ben banu. Selam sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım 22-09-2020 02:14:08

6. Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Muğla merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 02-10-2020 11:18:53

8. Selamın aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Ordu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 11-10-2020 23:27:41

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 265

11. Sakarya dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selamun aleyküm siteniz valla güzel, sağolun , hatice – 417

12. Zonguldak dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , banu – 486

13. Yozgat dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 17

14. Kastamonu dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, sağolun , gaye – 433

15. Bitlis dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 439

16. Antalya merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-11-2020 19:43:00

17. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-11-2020 17:15:51

18. Gümüşhane dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 44

19. Aydın dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 458

20. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

21. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, saolun 24-11-2020 00:37:42

22. Kastamonu dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , memo – 178

23. Adıyaman merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 30-11-2020 19:24:28

24. Bartın merkezden ben hatice. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 05-12-2020 07:41:53

25. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun

26. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 451

27. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler 15-12-2020 22:43:58

28. Hatay dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , – 205

29. Mrb sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-12-2020 22:33:29

31. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım , ali – 262

32. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , gaye – 445

34. Kilis merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 09-01-2021 03:01:58

35. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

36. Hakkari dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 35

37. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 7

38. Muğla merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-01-2021 16:17:36

39. Merhabalar sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

40. Hatay merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 27-01-2021 11:54:51

41. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 189

42. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun , banu – 256

43. İzmir merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 11:06:38

44. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 12

45. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, sağolun

46. Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, sağolun 19-02-2021 01:48:30

47. Niğde dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, tebrikler , memo – 236

48. Siirt merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 18:30:36

49. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 155

50. Gaziantep dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 438

51. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 384

52. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Slm sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 422

54. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 422

55. Ağrı dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , Emine – 406

56. Kırşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-03-2021 01:15:49

57. Amasya dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Mrb sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , Emine – 354

58. Artvin merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 21:41:43

59. Trabzon dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun , ahmet – 424

60. Antalya dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 204

61. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , Emine – 286

62. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 194

63. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 471

64. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

65. Bingöl dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 450

66. Çankırı merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 01:10:15

67. Ankara merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun 11-04-2021 19:44:51

68. Kırşehir dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , – 106

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 398

70. Merhaba web siten inanki iyi, facebookta paylaştım

71. Hakkari dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 122

72. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , ahmet – 191

73. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

74. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 187

75. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

76. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran bıraktı, saolun , emin – 41

77. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 257

78. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link