İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı.

Bunu kesinlikle daha önce yayınlamıştım, ancak uyarım tamamen göz ardı edilmiş gibi görünüyor.

Obama sayesinde internet artık tehlikeye atılıyor ve Birleşmiş Milletler tarafından işgal ediliyor

Bakın, bu 4 yıldaki tüm sorunlarımızın kaynağı bu ve bunun anlamını çabucak gösteriyor.

Obamacare, NDAA, Jade Helm ve Behazi’nin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, hafife alınmayan ve nadiren tartışılan bir konu, hepsinden en uç noktası, bu hainin interneti maymunlar tarafından yönetilen uluslararası bir ajansa SATIŞI YAPILMAMIŞTIR. İfade özgürlüğü, ilk değişiklik hakları ve genel olarak Demokratik Normlar ile daha az ilgileniyor ve onu yıkmaktan fazlasıyla mutlular.

Ve bu “tesadüfen”, Trump’ın başkan olmasından ve Obama’nın tahtından çekilmesinden hemen ÖNCE gerçekleşti.

Yarım yıl sonra Google, Twitter ve Reddit gibi teknoloji devlerinin kitap yakma ve sansürü ciddi bir şekilde gerçekleşti ve televizyon kanalları kadar çok sayıda web sitesi var – yavaş ama emin adımlarla. Her şey, bizim dediğimiz adla Birleşmiş Milletler İnternetinde yeni seçildi ve paraya dönüştürüldü.

Teknoloji Devleri, Birleşmiş Milletlerin onlara yapmalarını söylediğini TAM OLARAK yapıyorlar!

Trump’ın akbaba oynamak için orada olduğuna bahse girebilirim – diğer bir deyişle, muhafazakarları ve liberalleri interneti gerçek bir savaş alanına dönüştürmek için kasıtlı olarak teşvik ederek, en azından oyunu olabildiğince intihara meyilli oynayarak modern demokrasinin cesedini ortadan kaldırın.

Öyleyse evet, durum neden bu kadar berbat? Çünkü şu anda tükendik ve bir GLOBALIST kurum tarafından yönetiliyoruz!

“İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı.” üzerine 13 yorum

1. Muğla merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 02-10-2020 11:18:53

2. Ordu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım 11-10-2020 23:27:41

3. Bu konu : ” İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 265

4. Sakarya dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . selamun aleyküm siteniz valla güzel, sağolun , hatice – 417

5. Zonguldak dan kimler var. İnternet artık BM’nin elinde. Şu anda çok rahatsız edici olmasına şaşmamalı. . Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , banu – 486

Yorum yapın