İlginç sitelere ve tonlarca farklı foruma göz atmayı özlüyorum – bunların hala var olduğunu biliyorum, ancak çoğu insanın gittiği ilk birkaç site var ve forumların çoğu ölmüş gibi görünüyor – ve diğer her şey sadece alışverişle ilgili – bunu al ya da sat . Net on yıl sonra neye benzeyecek sence?

Author

10 Comments

1. Kilis dan kimler var. İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum . Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, şukuladım , ali – 285

2. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 260

3. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Kırıkkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 05-04-2021 14:18:49

5. Kars dan kimler var. İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum . Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 235

6. Balıkesir dan kimler var. İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum . Slm web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , ziya – 33

7. Bu konu : ” İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 41

8. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 10-04-2021 06:35:53

9. Bu konu : ” İnternet bir alışveriş uygulaması gibi görünmediğinde özlüyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 131

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link