Eğer CIA veya seçkinler grubuysanız, tek yapmanız gereken bir anlatıyı büyük ölçüde etkilemek için 5 web sitesi gibi kontrol etmektir. Reddit, Twitter ve birkaç haber şirketi ve patlama üzerinde şiller kullanıyorsunuz. İnternette gördüğünüz “insanların” çoğunun şakalar olduğunu anlayın. Reddit’in çok değiştiğini gördüm. Örneğin, r / siyaset Correct The Record gelene kadar oldukça iyi bir alttı ve şimdi DNC shills ile dolu.

Niş formları> büyük Reddit aboneleri.

… AutismIsntAChoice tarafından gönderildi
[comments]

Author

75 Comments

1. Muş merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 19-08-2020 17:27:04

2. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, teşekkürler

3. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 22-08-2020 17:55:57

4. Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

7. Kırklareli merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun 08-09-2020 17:22:25

8. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 02:47:23

9. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

10. Siirt merkezden ben mehmet. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 10:05:24

11. Çorum merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler 02-10-2020 11:21:41

12. Çanakkale merkezden ben banu. Slm siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 07-10-2020 13:50:37

13. Slm sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 77

15. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

16. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Erzurum dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Merhabalar web siteniz inanki mükemmel, saolun , doruk – 347

18. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler

19. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

22. Şanlıurfa dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 76

23. İzmir dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Mrb web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 385

24. Erzincan dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 29

25. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 81

27. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, şukuladım , emin – 315

28. Manisa dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 120

29. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 330

30. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 364

31. Gaziantep dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 376

32. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

33. Iğdır dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Merhabalar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 259

34. Selamlar paylaşımın valla çok güzel, teraziye tıkladım

35. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

36. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun 22-01-2021 07:51:44

37. Bolu dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 14

38. Ordu merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 21:19:40

39. Merhabalar siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

40. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım 22-02-2021 09:21:06

41. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 233

42. Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 13:48:08

43. Edirne dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 153

44. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 267

45. Kayseri dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 10

46. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 330

47. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 02-04-2021 15:15:01

48. Van dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, şukuladım , – 400

49. Rize dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ali – 460

50. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 240

51. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım

52. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 162

53. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 08-05-2021 22:48:59

54. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

55. Karabük dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 120

56. Merhaba sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım

57. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 368

58. Giresun dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 60

59. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Merhabalar web siten valla mükemmel, tebrikler , ali – 9

60. Kocaeli dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Selam paylaşımın valla çok iyi, şukuladım , ziya – 96

61. Kastamonu merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, teşekkürler 15-06-2021 21:23:59

62. Bolu merkezden ben memo. Merhabalar sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 22-06-2021 23:59:59

63. Rize dan kimler var. İnternet Çok Merkezileştirilmiş . Slm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 460

64. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Merhaba siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 408

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 143

66. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, şukuladım

67. Muş merkezden ben mehmet. Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 18-07-2021 05:27:16

68. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 494

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 128

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link