İnternet Çok Merkezileştirilmiş

Eğer CIA veya seçkinler grubuysanız, tek yapmanız gereken bir anlatıyı büyük ölçüde etkilemek için 5 web sitesi gibi kontrol etmektir. Reddit, Twitter ve birkaç haber şirketi ve patlama üzerinde şiller kullanıyorsunuz. İnternette gördüğünüz “insanların” çoğunun şakalar olduğunu anlayın. Reddit’in çok değiştiğini gördüm. Örneğin, r / siyaset Correct The Record gelene kadar oldukça iyi bir alttı ve şimdi DNC shills ile dolu.

Niş formları> büyük Reddit aboneleri.

… AutismIsntAChoice tarafından gönderildi
[comments]

“İnternet Çok Merkezileştirilmiş” üzerine 19 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun 08-09-2020 17:22:25

2. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 02:47:23

3. Siirt merkezden ben mehmet. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 10:05:24

4. Çorum merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler 02-10-2020 11:21:41

5. Çanakkale merkezden ben banu. Slm siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 07-10-2020 13:50:37

6. Bu konu : ” İnternet Çok Merkezileştirilmiş ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 77

Yorum yapın