Dürüst olalım: İnternet bu dünyada kötülük yapmak isteyen herkes için akla gelebilecek en kötü şeydir (savaş, çocuk işçiliği veya herhangi bir baskı, duvar örmek vb.), Çünkü tüm nüfusu farkında olan tek bir büyük sinir ağına bağlar. sosyal medya aracılığıyla kendisini aktif olarak korur. Bir polis sokakta masum bir adamı mı vurur? – Sadece bir video çekip HERKES ile paylaşmama izin verin. Kısacası – internet bağlantısı olan bir ulusu suistimal etmek neredeyse imkansızdır ve eğer böyle bir şey internetten önce var olsaydı, ortaya çıkarılması için zaman sayıyorduk.

şimdi, insanlık tarihindeki belki de en büyük kriz zamanında, aynı anda, her ne sebeple olursa olsun, süper güçler sosyal medya sitelerimizi akla gelebilecek en aptal bahanelerle aktif bir şekilde kapatmaya çalışıyorlar – kimse buna dürüstçe inanmıyor. aptal bir genç uygulaması her zaman “ulusal güvenlik” tehdidine yol açacaktır – bu sadece eod – ve aynı şey diğer sosyal medya hizmetlerinde de geçerlidir – onların tek suçu, insanları küresel bir ulusa bağlamak ve herkesin bilmesine ve Bilmememiz gereken şeyi görün.

şimdi çılgın ne olursa olsun parçası geliyor: (folyo şapkalar lütfen – bu bir James Bond nemesis türü bir ya eğer senaryosu) sadece bu arada bu gerçekleşirken tüm dünya, dünya da dahil liderler, şu anda karşı karşıya olduğumuz küresel kriz için endişelenmelidir. Kendi çıkarları için internetten kurtulmak isteyen bir kişinin var olacağını varsayın – o zaman işi bitirmek için bu küçük krizin avantajını kullanmak isteyebilir mi? Önce sosyal medyayı elinizden alın, sonra tüm dünyayı karantinaya alın, ardından interneti tamamen kapatın ve halkı, ulusal tehdit oluşturan bir siber saldırı nedeniyle internetin anlık olarak kapatıldığını televizyon ve radyo aracılığıyla bilgilendirin. ? Herkes kilit altında ve virüsten korkuyor, bu yüzden insanlar doğal olarak evlerinin dışına ve içine girmeyecekler tek bilgi kaynağı TV ve internet olmadan bağlanmanın tek yolu, küresel tartışmayı sonlandıran eski moda telefon görüşmeleridir. Baştan sona. patlama – internet gitti ve bir arkadaşını aramak onu geri getirmeyecek. hiç. Kilitlemeyi bir yıl sürün ve televizyonu uydurma haberler ve eğlence ile doldurun, bu da bizim duruma alışmamızı sağlayan kimse bir şeylerin eksik olduğunu bile hatırlamaz. yıl 1984 yılında sonsuza kadar kilitli kalacaktı.

** Bunun gibi bir şey olduğunu söylemiyorum – sadece interneti gerçekten kaybetmemizin teorik tehdidinin farkındalığını artırmak istiyorum, çünkü gerçekten kötü bir lider varsa, bu kesinlikle yapmaktan hoşlanacağı bir şeydir. **

bu tür hayali senaryo hakkında ne düşünüyorsunuz? elbette bunların hepsi saçmalık, buna rağmen toplumumuzda internetin önemi konusunda farkındalık yaratmamız gerektiğini düşünüyorum. aslında evrendeki tek ırk olabiliriz (bu ne kadar havalı olurdu, değil mi?) tüm türü her şeyi gören bir tanrılara ışık ileten ırk hızıyla bağlayan bir teknolojiye sahip olabiliriz. Bir fabrikada günde 1 dolara çalışan masum bir insanı ya da çocuğu öldüren bir polis gördüklerinde bir filme alın ve paylaşın. KONUŞMAMIZ GEREK. PAYLAŞMAMIZ GEREKİYOR. ve ne olursa olsun, İNTERNETİ NE KADAR MALİYETLE KORUMAK GEREKİR. ana şalter bizim elimizde değildir ve onu koruması gereken kişinin her zaman gerçekten yaptığı kesin değildir.

Nerede olursan ol arkadaşım, umarım iyi ve huzurlu bir gün geçirirsin <3 bir arkadaşını yakala, belki? Twitter'da güzel bir şey mi yayınlayacaksınız? çünkü sen - seni güzel uzay çağı insanı - <3 barış yapabilirsin.

Author

79 Comments

1. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-09-2020 15:29:19

3. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-09-2020 19:04:23

5. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-09-2020 19:27:33

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Amasya merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 19:42:57

8. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz valla çok iyi, teşekkürler 30-09-2020 03:56:17

9. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

12. Mersin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-10-2020 22:37:47

13. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 399

14. Tokat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-10-2020 10:28:51

15. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:20:20

16. Sinop dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , emin – 173

17. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , – 82

18. Denizli dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 91

19. Kayseri merkezden ben . selamun aleyküm siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 15:40:31

20. Manisa merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 05-11-2020 06:09:24

21. Şanlıurfa dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 345

22. selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

23. Kastamonu dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Slm web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , doruk – 57

24. Balıkesir dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 19

25. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım

26. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

27. Kahramanmaraş dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm web sitesi inan ki iyi, saolun , banu – 190

28. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

29. Sivas merkezden ben hatice. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun 15-12-2020 22:43:36

30. İstanbul dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 193

31. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 24-12-2020 07:09:08

32. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran edici, şukuladım

33. selamun aleyküm sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

34. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 239

35. Ardahan dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Mrb sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 490

36. Tokat dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 149

37. Batman merkezden ben Emine. Slm siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:32:45

38. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

39. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

40. Mardin dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 212

41. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ahmet – 245

42. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 208

43. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler

44. Çorum dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 174

45. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 18-02-2021 11:02:48

46. Kastamonu dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , gaye – 177

47. Bolu dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 452

48. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler

49. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

50. İstanbul merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, saolun 01-03-2021 08:04:00

51. Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, şukuladım

52. Antalya dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, saolun , Aylin – 283

53. Kayseri merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 25-03-2021 06:29:26

54. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, saolun , Aylin – 102

55. Rize dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 51

56. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-04-2021 17:55:04

57. Bursa dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 424

58. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 268

59. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok iyi, sağolun , ali – 254

60. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

61. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

62. Bolu dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 21

63. Sinop merkezden ben Emine. Slm siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:12:16

64. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

65. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 428

66. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 261

67. Kırklareli dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 219

68. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

69. Antalya dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 491

70. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 411

71. Erzurum dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, teşekkürler , ziya – 250

72. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 252

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnternet için endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 393

75. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, şukuladım 17-06-2021 22:24:22

76. Çorum dan kimler var. İnternet için endişelenmeli miyiz? . Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 376

77. Artvin merkezden ben . Selam herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 23-06-2021 00:33:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link