İnternet ile mutlak güç

Beynimiz doğrudan internete bağlanabilseydi, mutlaka kötü bir şey olmazdı. Elimizde çok fazla bilgiye sahip olurduk.

Bununla birlikte, muhtemelen izleme ve gizlilik endişeleri olacaktır. Dünya bilgisinin parmaklarınızın ucunda olması için mahremiyetten vazgeçer miydiniz? Yönlere bakmak zorunda kalmadan kek pişirebilirsiniz.

gönderen … tomalakguy
[comments]

“İnternet ile mutlak güç” üzerine 7 yorum

1. Trabzon merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 03:51:52

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-02-2021 07:54:50

3. Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 16-02-2021 18:40:38

4. Van merkezden ben ziya. Merhabalar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 22:39:32

5. Bu konu : ” İnternet ile mutlak güç ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 199

6. Bolu dan kimler var. İnternet ile mutlak güç . Slm sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 168

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link