Kablosuz ağ düzenlemeleri … hükümetten geçin, ISS’lerle rekabet etmek için uçan dronlara bir grup yönlendirici koymayın, vb.

Bu ISS’lere ödeme yapın. Tekeli destekleyin. Beğenmediyseniz, daha iyi politikacılara oy verin.

Eskiden, interneti sevmiyorsanız, daha iyi bir tane ya da onun bir bölümünü inşa edersiniz.

Uzayda optik teller veya lazerler aracılığıyla uzun mesafeli yönlendirme verimliliği vardır. https://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_mesh_network ancak özgürlük için örgü ağlardan daha verimli hiçbir şey yoktur. Çin’in google’ı engellemesi ve bunun yerine insanların baidu kullanmasını sağlaması gibi internetin büyük bölümlerini sansürleyen ülkeler var. Her zaman ham hız ile ilgili değil. Gerçekten merkezi olmayan örgü ağ türlerinin olduğu yerlerde, birbirleriyle doğrudan etkileşime girmemeyi seçen gönderici ve alıcı çiftleri dışında hiç kimse kimseyi sansürleyemez.

Hükümetler neden bunu kapatmak ve hiç varolmamış gibi yapmak istesinler?

Author

14 Comments

1. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, şukuladım

3. Bu konu : ” İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 204

4. Yalova dan kimler var. İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? . Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 20

5. Düzce dan kimler var. İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , Emine – 385

6. Manisa merkezden ben emin. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 09-03-2021 09:33:07

7. Kars merkezden ben emin. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:58:43

8. Bu konu : ” İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , emin – 230

9. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? . Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 421

10. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, saolun 26-03-2021 11:57:31

11. Karabük dan kimler var. İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? . selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, saolun , doruk – 320

12. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? . Selam herkese web siten valla hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 484

13. Bu konu : ” İnternet, ISS’ler olmadan önce varolduğuna ve donanımınızı aldıktan sonra tam olarak sıfıra mal olduğuna ve bundan yalnızca belirli web sitelerinden atılamadığınıza göre, bu yetenek neden kayboldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , doruk – 474

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link