Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı

Iowa Vali Kim Reynolds Cuma günü kaldırdı koronavirüs Eyalette Şükran Günü’nden önce uygulanan kısıtlamalar.

Cumhuriyet’in en son sağlık bildirisi, Iowanların kamu binalarının içindeyken maske takmasını gerektirmeyecek ve hem iç hem de dış mekan toplantılarındaki sınırları kaldırıyor.

https://www.foxnews.com/politics/iowa-governor-lifts-masks-requirements-other-coronavirus-restrictions

Vaov! Iowa’nın bu muhteşem cumhuriyetçi valisi Kim Reynolds’u yeni öğrendim. Bu harika, nihayet omurgası ve cesareti olan bir vali, covid saçmalığına uymayacak, zamanı geldi.

Son zamanlarda geceleri maskesiz dolaşıyorum, beni gören herhangi bir Leftie umrumda değil. (Aşırı sol aşırılık yanlılarıyla dolu bir şehirde yaşıyorum) Özgürleştirici hissetti.

Bu Iowa valisiyle ilgili bir başka harika şey de ifade özgürlüğüne inanıyor –

27 Mart 2019’da Reynolds, devlet üniversitelerinin kampüsteki tüm konuşmaları korumasını gerektiren bir yasa tasarısı imzaladı.

Bundan daha fazlasına ihtiyacımız var. Daha fazla valinin onun eylemlerini takip etmesi gerekiyor.

Covid, özgürlük karşıtlığı ve saçma hükümet kontrolünü tesis etmek için bir örtü olarak kullanılıyor.

“Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı” üzerine 10 yorum

1. Yozgat dan kimler var. Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı . Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 400

2. Bu konu : ” Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 205

3. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 20:21:19

4. Adana merkezden ben banu. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 08-02-2021 04:25:19

5. Bu konu : ” Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 375

6. Ankara merkezden ben banu. Slm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 19:18:39

7. Ağrı dan kimler var. Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı . Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 295

8. Bu konu : ” Iowa valisi maske gereksinimlerini ve diğer koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı ” çok güzel. Merhaba siten yeminle güzel, face de paylaştım , memo – 205

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link