Family Guy, American Dad, South Park, The Bondocks, Black Dynamite, Rick and Morty ve The Simpsons gibi dizilerin var olmasına neden izin veriliyor? Temelde sinirli / tartışmalı komedi içeren herhangi bir Yetişkin Yüzme Şovu. Bugünün Zehirli Solcu İptal Kültürü, her tür Ism’e sahip oldukları için insanları iptal etmekle ilgilidir. Irkçılık, Cinsiyetçilik, Transpobi, İslamafobi, Xi Fobisi.

Oyuncuların ve yaratıcıların kişisel yaşamlarına fazla dikkat etmiyorum ama American Dad’ı yöneten Seth M.’yi tanıyorum ve Family Guy bir Liberal. Ama o bir Solcu Liberal mi? Bu şovların bugünün ikliminde var olmasına nasıl izin veriliyor? Bu bir Komplo çünkü bu gösteriler herkese, tüm ırklara, tüm gruplara ve tüm dinlere şakalar yapmayı hedefliyor. Yine de aynı zamanda bugünün zehirli iptal Kültüründe herhangi bir izm olmanıza izin verilmiyor. Tutarlı olup olmaman önemli değil. Bu gösteriler günümüz iklimindeki anormalliklerdir.

Author

35 Comments

1. Kahramanmaraş dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 71

2. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 41

3. Bilecik merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2021 18:20:16

4. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 28-02-2021 12:49:21

5. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 258

6. Denizli merkezden ben gaye. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 03-03-2021 02:44:42

7. Uşak dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Merhabalar web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 133

8. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 202

9. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba web siten valla iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 257

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 486

11. Kars merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun 01-04-2021 08:31:48

12. Tunceli merkezden ben banu. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 15:05:20

13. Hatay dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 312

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten güzel, teşekkürler , Gürbüz – 161

15. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun

16. Kahramanmaraş dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 143

17. Çorum dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 323

18. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 09-05-2021 03:44:19

19. Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-05-2021 04:45:01

20. Van merkezden ben emin. Mrb sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım 01-06-2021 00:03:50

21. İzmir dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Slm siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 114

22. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Selam sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 473

23. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 92

24. Karabük dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 335

25. Zonguldak dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . selamun aleyküm web sitesi valla güzel, şukuladım , – 170

26. Mardin merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 11:18:36

27. Burdur merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-07-2021 15:14:25

28. Aksaray merkezden ben . Slm siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 10-07-2021 11:13:25

29. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 314

30. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 346

31. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

32. Bolu dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 284

33. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, tebrikler , banu – 462

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link