İptal Kültürü hakkında konuşalım

Family Guy, American Dad, South Park, The Bondocks, Black Dynamite, Rick and Morty ve The Simpsons gibi dizilerin var olmasına neden izin veriliyor? Temelde sinirli / tartışmalı komedi içeren herhangi bir Yetişkin Yüzme Şovu. Bugünün Zehirli Solcu İptal Kültürü, her tür Ism’e sahip oldukları için insanları iptal etmekle ilgilidir. Irkçılık, Cinsiyetçilik, Transpobi, İslamafobi, Xi Fobisi.

Oyuncuların ve yaratıcıların kişisel yaşamlarına fazla dikkat etmiyorum ama American Dad’ı yöneten Seth M.’yi tanıyorum ve Family Guy bir Liberal. Ama o bir Solcu Liberal mi? Bu şovların bugünün ikliminde var olmasına nasıl izin veriliyor? Bu bir Komplo çünkü bu gösteriler herkese, tüm ırklara, tüm gruplara ve tüm dinlere şakalar yapmayı hedefliyor. Yine de aynı zamanda bugünün zehirli iptal Kültüründe herhangi bir izm olmanıza izin verilmiyor. Tutarlı olup olmaman önemli değil. Bu gösteriler günümüz iklimindeki anormalliklerdir.

“İptal Kültürü hakkında konuşalım” üzerine 3 yorum

1. Kahramanmaraş dan kimler var. İptal Kültürü hakkında konuşalım . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 71

2. Bu konu : ” İptal Kültürü hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 41

3. Bilecik merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2021 18:20:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link