Şu anda popüler olmayan bir fikrinizi ifade ettiğiniz bir toplumdan ayrılıyoruz, ırkçı, cinsiyetçi, bağnaz, komplo teorisyeni vb. Etiketleneceksiniz. Kaçınız bir tepki korkusu veya alma korkusu nedeniyle sosyal medyada popüler olmayan bir şey yayınlamakta tereddüt ettiniz. iptal edildi? Biliyorum var. Arada bir bundan bıkıp bir şeyler yayınlıyorum, ancak bunun sürecin bir parçası haline gelmesi her şeyi söylüyor.

Author

63 Comments

1. Kocaeli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 28-08-2020 20:50:44

2. Çanakkale merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi inanki iyi, sağolun 28-08-2020 22:54:52

3. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım

5. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

6. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 29-08-2020 00:28:26

7. Giresun merkezden ben mehmet. Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-08-2020 00:59:06

8. Adana merkezden ben Emine. Merhaba sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-08-2020 04:31:38

9. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

10. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, tebrikler

11. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 13-09-2020 02:11:29

12. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-09-2020 02:23:00

13. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 03:50:27

14. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 01-10-2020 02:42:14

15. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:51

17. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. Manisa dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 404

19. Trabzon dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 485

20. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki dikkat çekici, sağolun , emin – 23

21. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Uşak dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Mrb web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 446

23. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 243

24. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha iyi, sağolun , – 320

25. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 466

26. Rize dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ziya – 1

27. Kastamonu dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 399

28. Kırklareli dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Merhaba siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 140

29. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 200

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 205

32. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 447

33. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun

34. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Denizli merkezden ben memo. Merhaba web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 06-01-2021 05:23:32

36. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:23:07

37. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 12

38. Yozgat dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun , – 185

39. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

40. Kastamonu dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Selamlar siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Aylin – 235

41. Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

42. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, sağolun , banu – 20

43. Elazığ dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Mrb siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 447

44. Ardahan dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Merhabalar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 105

45. Aydın merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, saolun 08-02-2021 20:37:34

46. Van merkezden ben memo. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 01-03-2021 17:05:03

47. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

48. Mersin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 21:58:57

49. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-03-2021 00:59:36

50. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 391

51. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

52. Manisa merkezden ben doruk. Slm sayfanız vallaha mükemmel, sağolun 10-04-2021 03:16:20

53. Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

54. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . Selam web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 308

55. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun

56. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Mrb web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım 29-04-2021 10:01:34

57. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Slm web siten cidden çok iyi, saolun , banu – 455

58. Afyon merkezden ben banu. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 01-05-2021 18:58:21

59. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 204

60. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 399

61. Bu konu : ” İptal kültürü hakkında konuşalım. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun , Aylin – 194

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link