İptal kültürü hakkında konuşalım.

Şu anda popüler olmayan bir fikrinizi ifade ettiğiniz bir toplumdan ayrılıyoruz, ırkçı, cinsiyetçi, bağnaz, komplo teorisyeni vb. Etiketleneceksiniz. Kaçınız bir tepki korkusu veya alma korkusu nedeniyle sosyal medyada popüler olmayan bir şey yayınlamakta tereddüt ettiniz. iptal edildi? Biliyorum var. Arada bir bundan bıkıp bir şeyler yayınlıyorum, ancak bunun sürecin bir parçası haline gelmesi her şeyi söylüyor.

“İptal kültürü hakkında konuşalım.” üzerine 18 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 13-09-2020 02:11:29

2. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-09-2020 02:23:00

3. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 03:50:27

4. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 01-10-2020 02:42:14

5. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:51

6. Manisa dan kimler var. İptal kültürü hakkında konuşalım. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 404

Yorum yapın