Garip başlık için özür dilerim Irak’ın işgali ve Kral Gılgamış mezarının iddia edilen keşfi hakkında bilgisi olan var mı?

Ayrıca yıllar önce bütün bir okul sınıfının kaybolduğu ve ailelerin onları asla bulamadığı hakkında bir şeyler duydum, Kennedy yönetimi sırasında olduğuna inanıyorum ama yanılıyor olabilirim.

Bunları araştırdım ve araştırdım ama daha fazla bilgisi olan veya bunlar hakkında farklı görüşleri olan var mı görmek istiyorum.

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , Aylin – 280

2. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 05-07-2021 20:09:35

3. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , Hasan – 450

4. Muş dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, şukuladım , – 155

5. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 326

6. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Sakarya dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 208

8. Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

9. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, sağolun

10. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 176

11. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-07-2021 16:17:24

12. Kocaeli dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 405

13. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 15:04:08

14. İzmir merkezden ben hatice. Selam web siten vallaha çok iyi, şukuladım 15-07-2021 08:32:18

15. Artvin dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 212

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Selam herkese paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

17. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 19-07-2021 06:19:29

18. Gümüşhane dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , hatice – 8

19. Selam paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım

20. Kilis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 26-07-2021 13:07:27

21. Afyon merkezden ben memo. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-07-2021 18:55:49

22. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 04-08-2021 20:55:03

24. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, saolun , ali – 189

25. Burdur dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 447

26. Adıyaman merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım 25-08-2021 03:16:47

27. Rize dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Merhaba web siten inanki iyi, facebookta paylaştım , – 308

28. Malatya dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 441

29. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 165

30. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

31. Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, sağolun 01-09-2021 16:53:56

32. Isparta merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 02-09-2021 11:45:38

33. Kütahya dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 159

34. Bu konu : ” Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, sağolun , ali – 406

35. Bitlis dan kimler var. Irak Gılgamış ve Kennedy döneminde bebek bezi alan çocuklar. . Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, saolun , – 249

Write A Comment