Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih.

1920’lerde Irak’ta bulunan olası bir Yıldız Geçidi ve bunun için Orta Doğu’da sürekli çatışmalar hakkında ne biliyorsunuz? Ve eğer öyleyse, CERN bu bokun işlemesini sağlamak için oluşturulmuş bilimsel bir organizasyon olabilir mi?

Bu konuda bir iş arkadaşımla bir konuşma yaptım ve TPTB’nin petrol için ME’de olduğuna inanmadığımızı, ancak muhtemelen Sümer / Annunaki antik tarihi saklamak ve kontrol etmek için olduğuna inanıyoruz. Bunların çoğu, dünya çapında Nazi emanetler aramasının bir uzantısıdır. Ne düşündüğünüzü duyayım.

… alexfromouterspace tarafından gönderildi
[comments]

“Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih.” üzerine 22 yorum

1. Mersin dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . Merhaba siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 50

2. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 44

3. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler , hatice – 208

4. Elazığ dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 350

5. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 306

6. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 4

7. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 280

8. Çorum dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 374

9. Muş dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 271

10. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , – 70

11. Aydın dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 424

12. Tunceli dan kimler var. Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 41

13. Bu konu : ” Irak’ta ve kesinlikle başka yerlerde gizli tarih. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, saolun , ziya – 101

14. Konya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 28-02-2021 09:56:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link