İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler

Büyük sıfırlama, 3. Dünya Savaşına ve küresel bir nüfus azalmasına işaret ediyor gibi görünüyor. Zorunlu askerlik köşeyi döndüğünde, sivil haklar hareketini bastırmada hayati bir rol oynamada kilitlenme. Hükümet gün geçtikçe daha totaliter hale geliyor ve bazı yerlerde statükoya meydan okumaktan tutuklanabileceğiniz komplo karşıtı yasalar çıkardılar. Maskeler, gaddar efendilerinize köleliğin bir işaretidir.

Hareketin söneceğini düşünmüştüm ama görünüşe göre bürokrasi bir senaryoyu takip ediyor ve tüm hızıyla ilerliyor.

“İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler” üzerine 13 yorum

1. Ardahan merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, saolun 04-01-2021 15:01:01

2. Bu konu : ” İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 48

3. Bu konu : ” İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 22

4. Bu konu : ” İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 411

5. Bu konu : ” İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ali – 393

6. Van merkezden ben banu. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 05:17:22

7. Bu konu : ” İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, teşekkürler , Emine – 99

8. Bayburt dan kimler var. İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler . selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , emin – 470

9. Ardahan dan kimler var. İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler . Selamın aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 328

10. Eskişehir dan kimler var. İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler . Selam web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 89

11. Zonguldak dan kimler var. İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler . Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 423

12. Kocaeli dan kimler var. İran, Rusya, Çin ile artan gerilim ve koronavirüse karşı daha sert önlemler . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 283

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link