İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler

İran cumhurbaşkanı, Trump’ın birkaç gün içinde öleceğini söyledi. Derin devletin muhtemelen İran ile bir anlaşma yaptığını düşünüyorum.

İran’ın Süleymani’nin ölümü için intikam almak istemesinin iyi bir nedeni olsa da, “birkaç gün içinde” 6 Ocak’tan önce olursa, zamanlamayı düşünün.

• Trump 6 Ocak’tan önce ölürse, bir Biden yönetimi olacaktı.

• Trump 6 Ocak’tan sonra ölürse abilir Mike Pence’in başkan olmasıyla bir Trump yönetimi olun.

Derin devlet, Trump’ın yeniden seçilme olasılığı konusunda endişeleniyor. Kilit eyaletlerden birçok senatör, ezici ve korkunç olan Dolandırıcılık kanıtları yerine, seçmenlerin oylarını onaylamamayı savunacak. Trump’ın gerçekten yeniden seçilebilmesi için çok iyi bir şans var.

Biden için verilen oyları onaylamaları gerekecekti çünkü Trump seçilmek için hayatta olmasaydı bu tartışmalı sayılacaktı.

Suçu İran’ın üstlenmesi de uygun olacaktır, çünkü intikam arayışında olacakları ve böylece medyanın bunu normların açıklaması olarak kullanabileceği inanılır.

Bu da bana derin devletin İran’la bir anlaşma yapmış olabileceğini düşündürüyor. Her ne kadar Biden yönetimi, bir savaş eylemi olduğu için bir miktar misilleme göstermek için İran’a karşı bir misilleme yapmak zorunda kalacak olsa da, nihayetinde hiçbir şey ifade etmeyecek ve İran iyi olacaktı, ama bu anlaşmanın başka ne olduğunu merak ediyorum İran için mi? Süleymani’nin intikamını almak dışında mı?

“İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 249

2. Bu konu : ” İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 313

3. Rize merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-01-2021 13:00:07

4. Bu konu : ” İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 45

5. Samsun dan kimler var. İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler . Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 102

6. Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 11-01-2021 18:30:48

7. Düzce dan kimler var. İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , gaye – 262

8. Kilis merkezden ben banu. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 13:06:49

9. Bolu dan kimler var. İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 156

10. Şırnak dan kimler var. İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler . Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 142

11. Bolu dan kimler var. İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , memo – 293

12. Bu konu : ” İran’ın ölüm tehditleri üzerine düşünceler ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki mükemmel, sağolun , ziya – 479

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link