Kategoriler
Genel

Irkçı mirasın demokratik partisi

İç savaştan sonra ırkçı köle sahibinin güneye nasıl değer verdiğine bakalım bugün sahip olduğumuz şehirleri yönetmeye. Dems ayrı bir yasa çıkardı, tek bir cumhuriyetçi değil. FDR ve yeni anlaşma, demokratik parti için “kara oylamayı” sağlamlaştırdı, güneydeki diksiekratlar, güney ve kuzeydeki şehirleri büyük plantasyonlara dönüştürdüler, siyah mahalleleri polisleştirmediler, siyah toplulukları devlete bağlı olmaya zorladılar. Bu, bugün planlanan ebeveynlik, gıda damgaları sayesinde büyük miktarlarda siyah bebeklerin durdurulmasıyla gerçekleşti. Hollywood’u kontrol ediyorlar, doğumdan itibaren bir kurbanın ve bir kölenin sisteme tek çıkış yolu seks, şiddet ve uyuşturucu olduğunu öğretti. Rap idollerinizi izlemeye devam edin. Olmaya çalıştığın şey bu. Amerika’nın en şiddetli şehirlerine bakın. Nesillerdir dems tarafından nasıl yönetildiklerine bakın. Neler olup bittiğini görmemek ve “siyah insanların kültürü sadece seks, uyuşturucu, twerking ve çete şiddeti” diye düşünmek ırkçı çünkü siyahlar ve siyah insanlar böyle. Hayır. Siyah insanlar beyazla aynı. Irkçılık hakkında konuşmak ister misin? Sistemik ırkçılık? Başkalarını, siyah insanları önemsediğini düşünen herkesi kandırmış olan, kendi kendini haklı çıkaran terimlerden başka bir yere bakmayın. Özellikle eski kariyer hiçbir şey yapmaz. Söylemem gereken baskıdan başka bir şey yapmayın. Seçimlerden kaç yıl önce BLM, siyah mahalleleri yakıyor ve herkes uyanmadan siyah işletmeleri yok ediyor? Tarihsel olarak demokratta kaç siyah bebek ve ölü azınlık herkes bu ülkenin gerçek ırkçılarını görmeden önce şehir işletiyor. Uyuşturucu ve şiddet nedeniyle baba olmadan doğan bekar siyah anne ve çocuk sayısı kaçtır?

Gönderen … Bradownya94
[comments]

“Irkçı mirasın demokratik partisi” için 23 yanıt

Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım 05-07-2020 09:34:26

Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun 05-07-2020 09:48:10

Bingöl merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 10:02:46

Kırşehir merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım 05-07-2020 20:40:46

Ardahan merkezden ben banu. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 07-07-2020 13:05:05

Gümüşhane merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 01:25:15

Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2020 14:29:35

Düzce merkezden ben ali. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 15-07-2020 15:43:00

Erzurum merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 07:13:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir