Irkçı olmayan insanlar için, solcular siyah topluluğu yok etmek isterler

Öyle garip bir durum ki, en üstte gözle görülür derecede iyi solcuları kontrol eden, öylesine eugenicistlere sahip olduğunuz, bu da onları zavallı siyah topluluklara ezici bir şekilde zarar veren politikaları ittirdi.

Şu anda aklıma gelen iki konu polisi terk ediyor ve kiralık okullara muhalefet ediyor.

Tüzüklere şiddetle karşı çıkan beyaz Demokratlar ve onları destekleyen siyah ve kahverengi Demokratlar arasında ırksal bir ayrım var https://www.chalkbeat.org/2019/5/14/21121062/new-democratic-divide-on-charter-schools-emerges-as-support-plummets-among-white-democrats

Bir grup daha iyi okullara olan umutsuz ihtiyaçlarını anlarken, diğer grup bunu ihtiyacı olan fakir insanlardan uzaklaştırmak istiyor. Bu insanlar, bazıları son derece tehlikeli yerler olan devlet okullarının başarısız veya alt sınıflarını tercih ederler.

“Polisi savunma / dağıtma” konusunda Ami Horowitz, beyazlar, siyahlar ve kahverengi insanlar arasında bariz bir farklılık göstermektedir. Görüşülen beyazlar, çok fakir kentsel alanlarda polisi dağıtmanın harika bir fikir olacağını düşünüyor, ancak görüşülen siyah insanlar bunun ölüm ve yıkıma yol açacağını düşünüyor https://www.youtube.com/watch?v=xyTTxWtOBZM

KKK’dan vazgeçtikten yıllar sonra, beyaz Demokratlar, ortalama bir seçmenin farkında olsun ya da olmasın, siyah insanlara zarar vermek için hala komplo kuruyorlar.

Burada “partizan siyaseti” hakkında konuşmak için istediğiniz her şeyi küçümseyebilirsiniz, ancak bunlar insanların hayatlarını etkileyen ve söylenmesi gereken önemli gerçeklerdir. İnsanlar kötü bir gündeme hizmet etmek için yanıltıcı oluyorlar.

“Irkçı olmayan insanlar için, solcular siyah topluluğu yok etmek isterler” üzerine 23 yorum

1. Artvin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 29-07-2020 14:21:02

2. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 11:36:16

3. Tokat merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:25:03

4. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 04-10-2020 05:26:15

5. Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-10-2020 00:04:53

Yorum yapın