Kategoriler
Genel

Irkçılığı düşünmek için herkesi tımar ettiler ve beyinleri yıkadılar, cinayet kötü şeyler çünkü bu bilinçsizce hepimiz katil ve ırkçı olduğumuz için çoğu insanı suçluyor

Katil olduğunu düşünmüyor musun? Peki et yer misin? İPhone satın almayı mı yoksa yetersiz beslenen üçüncü dünya bebeğine yardım etmeyi mi tercih edersiniz? Siyah hayatı önemli mi destekliyorsunuz? BLM, Afrika’daki siyah çocuklar için ne yapıyor? Önemli değiller çünkü çok uzaklar ve onları daha kolay görmezden gelebilir misin? Medyanın saçmalık sorunları ile her gün beyin yıkamasına izin vererek? Bu kadar medenileşmişsek binlerce Afrikalı çocuk her gün nasıl ölebilir? Ve bir Amerikalı uyuşturucu bağımlısının hayatı ne daha önemli ve bir milyar dolardan fazla bağış almak, para nereye gidiyor? Neden bugün onunla bir milyon hayat kurtarmıyoruz?

Hepimiz ikiyüzlü olduğumuz için, eylemsizlik sonucu öldürmek hala cinayettir. Hepimiz ırkçıyız ve haftada bir dolar bile olmayan insanları kurtarmak yerine kendimize yardım edip bütün gün saçmalık satın alıyoruz.

“Irkçılığı düşünmek için herkesi tımar ettiler ve beyinleri yıkadılar, cinayet kötü şeyler çünkü bu bilinçsizce hepimiz katil ve ırkçı olduğumuz için çoğu insanı suçluyor” için 25 yanıt

Antalya merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-06-2020 04:36:35

Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 25-06-2020 09:34:31

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-06-2020 22:26:27

Kırşehir merkezden ben doruk. Selam siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2020 18:05:27

Kırklareli merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 09-07-2020 02:16:06

Çankırı merkezden ben gaye. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-07-2020 12:39:58

Isparta merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:00:22

Artvin merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 11:25:04

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-08-2020 19:51:14

Rize merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2020 14:55:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir