Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu!

Boyun eğdiricilerimizin kanıyla birbirimizi kırmızıya boyamalıyız.

Dr King’i öldürdüklerinde bunu zaten yapmalıydık.

Devrim konusunda çok heyecanlıyım. Nüfusun ~% 2’sinin başlarını kıçından çekmesini sabırla beklemek ve bu insanları doğrudan zorlamadan durdurmanın mümkün olmadığını anlayın.

Artık barışçıl bir bilgi savaşıyla savaşamayacağımız noktaya kadar halkın zihinlerini kontrol ediyorlar.

YENİ DÜNYA DÜZENİ ile kahrolsun.

Kahrolsun büyük güç varlıkları.

… cloudspike tarafından gönderildi
[comments]

“Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu!” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha güzel, saolun , Hasan – 390

2. Adıyaman merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:31

3. Şanlıurfa dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler , ziya – 483

4. Rize dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . Selam sayfanız vallaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 282

5. Bartın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-12-2020 22:39:22

6. Bu konu : ” Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 415

7. Aydın dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 370

8. Bu konu : ” Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler , Hasan – 430

9. Muğla dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 479

10. Tunceli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım 14-01-2021 07:41:06

11. Bu konu : ” Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 475

12. Çorum dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, teşekkürler , ali – 322

13. Konya dan kimler var. Irkçılığı sona erdirmenin gerçek yolu! . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 282

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link