Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir.

Bu günlerde hiçbir şey hakkında doğru tartışmalar yapamazsınız. İnsanların duygularını inciten gerçekler bağnazlık olarak etiketlenir ve işinizi kaybedebilir ve / veya şiddetli çetelerin size saldırmasını sağlayabilirsiniz. İşlerin ancak MSM ve eğitim sistemi postmodern ideolojiyi yaymaya devam ederken daha da kötüye gideceğinden korkuyorum.

“Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir.” üzerine 18 yorum

1. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2020 18:24:01

2. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-08-2020 19:41:00

3. Elazığ dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 225

4. Amasya dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Slm sayfanız inanki çok güzel, saolun , – 432

Yorum yapın