Bu günlerde hiçbir şey hakkında doğru tartışmalar yapamazsınız. İnsanların duygularını inciten gerçekler bağnazlık olarak etiketlenir ve işinizi kaybedebilir ve / veya şiddetli çetelerin size saldırmasını sağlayabilirsiniz. İşlerin ancak MSM ve eğitim sistemi postmodern ideolojiyi yaymaya devam ederken daha da kötüye gideceğinden korkuyorum.

Author

69 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Siirt merkezden ben doruk. Merhaba siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2020 17:52:34

3. Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2020 18:24:01

6. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun

7. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-08-2020 19:41:00

8. Edirne merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 01-09-2020 14:58:00

9. Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. İzmir merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla çok iyi, linkedinde paylaştım 09-09-2020 11:47:04

11. Giresun merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun 17-09-2020 18:51:58

12. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

13. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, teraziye tıkladım 27-09-2020 01:26:01

14. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler

17. Elazığ dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 225

18. Amasya dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Slm sayfanız inanki çok güzel, saolun , – 432

19. Uşak dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , Aylin – 429

20. Elazığ dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 443

21. Manisa merkezden ben ahmet. Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 01-11-2020 14:25:43

22. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 13

24. Çorum dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 31

25. Hakkari merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, saolun 12-11-2020 08:56:45

26. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, şukuladım

27. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , emin – 165

28. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 268

29. Ardahan merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 30-11-2020 15:49:05

30. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

31. Sinop merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, tebrikler 06-12-2020 14:11:50

32. Düzce merkezden ben ziya. Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-12-2020 23:15:59

33. Kocaeli merkezden ben ziya. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-12-2020 13:13:19

34. Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 10-12-2020 07:54:23

35. Sivas merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-12-2020 20:13:17

36. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

37. Amasya merkezden ben ali. Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler 16-12-2020 22:18:51

38. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , – 413

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 338

40. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

41. İzmir dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 85

42. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 480

43. Şanlıurfa dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 212

44. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 414

45. Trabzon dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 485

46. Erzincan dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Merhaba siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 153

47. Kars dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Selamlar sayfa valla dikkat çekici, saolun , Emine – 318

48. Selamlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

49. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 26-01-2021 15:50:21

50. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, saolun 30-01-2021 16:26:58

51. Ordu dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 128

52. Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

53. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 147

54. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, tebrikler

55. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 426

56. Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

57. Balıkesir merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 01-03-2021 22:45:54

58. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 03-03-2021 15:02:34

59. Yalova dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Selamın aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 61

60. Mardin merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, saolun 26-03-2021 09:18:16

61. Bu konu : ” Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 443

62. Bilecik merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 01-04-2021 23:09:50

63. Tunceli merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-04-2021 16:02:27

64. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-04-2021 17:22:32

65. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım 16-04-2021 19:47:41

66. Kahramanmaraş dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 93

67. Ağrı dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , ali – 388

68. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

69. Karaman dan kimler var. Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, İslamafobi, hepsi insanları kontrol etmek için kullanılan kelimelerdir. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 292

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link