Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası?

Siyahların İnsanlar Tarafından Renkleri dışında Hiçbir Sebepsiz Nefret Edilebileceğini Anlıyorum ve Bu Yanlış. Ama işte olay

1. Tam Olarak Ne Yapmamızı İstiyorlar? Her ırkçı insanı bulmanın ve onları ülke dışına çıkarmanın iyi bir yolu yok ve polis ve ABD gibi Gruplar, ırkçı olan az sayıdaki insan için kötü bir ün kazanıyor.

2. Irkçılık Bir Sorun Olabilir Ama Daha Büyük Başka Sorunlar Var Sonra Irkçılık Bastırılıyor Çünkü Herkes buna odaklandı.

3. Hükümet umursamıyor gibi görünüyor. İşte teori burada devreye giriyor. Neden hükümet ya da büyük biri bu konuda bir şey yapmıyor? Bir Binayı Yakmak Genellikle Hapishanede Tonlarca Zaman Alır, Ama BLM’sini Algılayın Bir Geçer. Bugün Bizi Buraya Getiren İnsanların Heykelleri Sırf Beyaz Olmaları Nedeniyle Yıkılıyor ve yine de hükümet bunun siyahların üstünlüğüne nasıl yol açabileceği konusunda hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir şey bastırıyor. ABD Hükümeti’nin oldukça yardımcı olabilecek herhangi bir şeyin olmaması, bunun kurtulmak istemedikleri bir şey olduğunu düşünmeme neden oluyor.

“Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası?” üzerine 42 yorum

1. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-10-2020 20:07:33

2. Karabük merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 03:37:03

3. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 430

4. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 411

5. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 18

6. Kayseri dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 414

7. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 488

8. Yozgat merkezden ben ziya. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-11-2020 09:44:34

9. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 483

10. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 232

11. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 13-11-2020 00:22:45

12. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 80

13. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 372

14. Çanakkale dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 97

15. Tunceli dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 135

16. Van dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 231

17. Iğdır dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 136

18. Kırklareli dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 187

19. Isparta dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 79

20. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , ziya – 385

21. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 4

22. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:36:40

23. Trabzon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım 18-01-2021 19:01:34

24. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 334

25. Bitlis dan kimler var. Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? . Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 222

26. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 376

27. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , – 54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link