Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası?

Siyahların İnsanlar Tarafından Renkleri dışında Hiçbir Sebepsiz Nefret Edilebileceğini Anlıyorum ve Bu Yanlış. Ama işte olay

1. Tam Olarak Ne Yapmamızı İstiyorlar? Her ırkçı insanı bulmanın ve onları ülke dışına çıkarmanın iyi bir yolu yok ve polis ve ABD gibi Gruplar, ırkçı olan az sayıdaki insan için kötü bir ün kazanıyor.

2. Irkçılık Bir Sorun Olabilir Ama Daha Büyük Başka Sorunlar Var Sonra Irkçılık Bastırılıyor Çünkü Herkes buna odaklandı.

3. Hükümet umursamıyor gibi görünüyor. İşte teori burada devreye giriyor. Neden hükümet ya da büyük biri bu konuda bir şey yapmıyor? Bir Binayı Yakmak Genellikle Hapishanede Tonlarca Zaman Alır, Ama BLM’sini Algılayın Bir Geçer. Bugün Bizi Buraya Getiren İnsanların Heykelleri Sırf Beyaz Olmaları Nedeniyle Yıkılıyor ve yine de hükümet bunun siyahların üstünlüğüne nasıl yol açabileceği konusunda hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir şey bastırıyor. ABD Hükümeti’nin oldukça yardımcı olabilecek herhangi bir şeyin olmaması, bunun kurtulmak istemedikleri bir şey olduğunu düşünmeme neden oluyor.

“Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası?” üzerine 9 yorum

1. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-10-2020 20:07:33

2. Karabük merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 03:37:03

3. Bu konu : ” Irkçılık Neden Şimdi Ana Odak Noktası? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 430

Yorum yapın