Bu kitapçığı başka biri okudu mu? İnternette pdf şeklinde bulunabilir ve okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim. JFK başkanlığı sırasında, sözde bir “düşünce kuruluşu” tarafından yazılan ve tek bir soruyla sorulan bir kitapçıktır: “Yarın dünya barışı ilan edilirse sonuç ne olur?” Devlette çalışamayacak ve iki farklı alanda en az iki Bilimsel Dergide yayınlanmış nitelikleri olan 12 üyeden oluştuğunu düşünüyorum. Bu ilginç bir okuma çünkü o zamanlar Küba Füze Krizi yaşanıyordu. Ayrıca, vardıkları sonuçlara bakın ve “günümüzdeki duruma veya ABD’nin 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana neden sürekli bir çatışma içinde olduğuna ve 50’den fazla hükümeti devirmeye çalıştığına bakın.

…Brad4c tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Batman dan kimler var. Iron Mountain’dan Rapor . Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Emine – 257

2. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 445

3. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler , emin – 253

5. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım

7. Çorum merkezden ben banu. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 17:41:14

8. Ordu merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 08-06-2021 14:01:36

9. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 442

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. Slm sayfanız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 278

11. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım 13-06-2021 03:47:22

12. Kırıkkale dan kimler var. Iron Mountain’dan Rapor . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 330

13. Tokat dan kimler var. Iron Mountain’dan Rapor . Selamlar web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 435

14. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 482

15. Tunceli dan kimler var. Iron Mountain’dan Rapor . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 89

16. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 122

17. Kırklareli dan kimler var. Iron Mountain’dan Rapor . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , mehmet – 34

18. Muş merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, sağolun 15-07-2021 09:24:43

19. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 16:13:16

20. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 184

21. Bartın merkezden ben hatice. Merhabalar siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 09:31:47

22. Kars merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım 07-08-2021 09:48:04

23. Bu konu : ” Iron Mountain’dan Rapor ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 234

24. Kayseri merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun 31-08-2021 08:44:05

25. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Bolu merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 15-09-2021 14:04:20

27. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

Write A Comment