Hala uyaran kontrolümü görmedim. Mart ayında yaptığım vergi beyannamelerimi bana şimdi verdiler. Bu arada evde kalmaları söylendi ve bir ödemeyi kaçırdıktan hemen sonra fatura tahsildarları aradı. Bu sistemi sikeyim. En zenginler en az vergi ödüyor, vatandaşlar faturaları ödemek için mücadele ediyor.

Herkes bundan bıktı ve uyurgezerler Kasım ayında 4 yıl daha gezegenin başına başka bir kukla koyacaklar. Sistemi sevmiyorlar bile, ancak vatandaşlar için işe yarayacaksa yapmamız gereken temel değişiklikleri yapmaktan çok korkuyorlar.

Maviler kırmızıyı suçluyor, kırmızı mavileri suçluyor ve oynanan politik oyunu görenlerin sayıca üstünlüğü var. Neden arkamıza yaslanıp bunun olmasına izin veriyoruz? Bu pisliği düzeltmeye başlamak için katılabileceğim bir hareketi kim başlatacak? Yapmak zorunda mıyım? Nereden başlayacağımı bilmiyorum

Author

70 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım 12-08-2020 05:19:17

3. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

4. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Samsun merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-08-2020 08:16:12

8. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamlar web siten valla çok güzel, sağolun 31-08-2020 08:35:17

9. Erzurum merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 04-09-2020 06:47:17

10. Selam herkese sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

12. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

13. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

15. Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

18. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun

19. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 10:42:23

20. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 102

21. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 441

22. Kütahya dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Merhaba paylaşım yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 243

23. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:45:34

24. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 36

25. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Merhabalar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 288

26. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler

27. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler

28. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 311

30. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 484

31. selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

33. Kastamonu dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , memo – 412

34. Karabük dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 42

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz inan ki iyi, sağolun

36. Antalya dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Slm web siten vallaha iyi, tebrikler , ahmet – 397

37. Muş merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 10-01-2021 17:29:07

38. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

39. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 180

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 62

41. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 18:25:10

42. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ali – 104

43. Selam sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım

44. Erzurum dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Mrb web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 270

45. Gümüşhane merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, saolun 31-01-2021 13:48:30

46. Zonguldak merkezden ben doruk. Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 14:45:04

47. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 330

48. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 54

49. Burdur merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-02-2021 14:44:19

50. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selamlar web siten valla mükemmel, tebrikler , ali – 159

51. Isparta dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Selamlar siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 56

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 238

53. Kırşehir dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Merhaba herkese sayfanız valla iyi, saolun , banu – 467

54. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 01-03-2021 05:50:34

55. İstanbul merkezden ben ali. Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 22:38:56

56. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 52

57. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

58. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, sağolun , Hasan – 188

59. Siirt dan kimler var. IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 56

60. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 92

62. Kocaeli merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 31-03-2021 12:41:21

63. Bu konu : ” IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 445

64. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-04-2021 17:38:05

65. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

66. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link