IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim

Hala uyaran kontrolümü görmedim. Mart ayında yaptığım vergi beyannamelerimi bana şimdi verdiler. Bu arada evde kalmaları söylendi ve bir ödemeyi kaçırdıktan hemen sonra fatura tahsildarları aradı. Bu sistemi sikeyim. En zenginler en az vergi ödüyor, vatandaşlar faturaları ödemek için mücadele ediyor.

Herkes bundan bıktı ve uyurgezerler Kasım ayında 4 yıl daha gezegenin başına başka bir kukla koyacaklar. Sistemi sevmiyorlar bile, ancak vatandaşlar için işe yarayacaksa yapmamız gereken temel değişiklikleri yapmaktan çok korkuyorlar.

Maviler kırmızıyı suçluyor, kırmızı mavileri suçluyor ve oynanan politik oyunu görenlerin sayıca üstünlüğü var. Neden arkamıza yaslanıp bunun olmasına izin veriyoruz? Bu pisliği düzeltmeye başlamak için katılabileceğim bir hareketi kim başlatacak? Yapmak zorunda mıyım? Nereden başlayacağımı bilmiyorum

“IRS’nin canı cehenneme. Biliyor musun hayır, tüm federal hükümeti sikeyim” üzerine 21 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. Mrb siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 04-09-2020 06:47:17

2. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 10:42:23

Yorum yapın