Bu sabah patronumdan aşıyı alana kadar şirkette çalışmadığımı söyleyen bir mesaj aldım. Florida’da yaşıyorum, bu bir çalışma hakkı devleti, yani beni kovabilirler çünkü benden hoşlanmıyorlar ve bu konuda hiçbir şey yapamam. Ama beni aşı yaptırmaya zorluyorlar, bu virüs ya da aşı hakkında yeterince bilgimiz yok. Bu aşıdan ölürsem cehennem, onu aldığım şirkete dava bile açamazdım. İşin komik yanı, onu aldığınızda bile, sosyal olarak uzaklaşmanız ve maske takmanız gerektiğidir.

Merak ediyorum da bundan başka biri geçecek mi? Dürüst olmak gerekirse bunun yasal olduğuna bile inanamıyorum. Bu yeni normal olacak

gönderen … justamirrorforthesun
[comments]

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 105

2. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 12-03-2021 23:47:25

4. Bu konu : ” İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 59

5. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 246

7. Şırnak dan kimler var. İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? . Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 79

8. Van dan kimler var. İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 65

9. Bu konu : ” İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, tebrikler , memo – 350

10. Bu konu : ” İş için aşı almaya zorlanan başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link