Bu yüzden aşı olmak zorunda kaldım çünkü belirli bir aileye saç ve makyaj yapıyorum ve tüm ev personelinin aşı yaptırması için para ödediler (aşı ücretsiz olduğu için kime ya da neden ödediklerinden emin değillerdi ama hemşire ailenin evine geldi. hepimizi aşılayın ki kim bilir). Asla aşıya katılmadım, ancak bu işi kaybedemem, bu yüzden üzülerek kabul ettim. Modern bir aşı yaptık ve ikinci turdan sonra, yarışmayı / müdahaleci düşünceleri durduramıyorum ve bu beni korkutuyor. Birçoğu yeşil renk etrafında, yiyecekleri (aç olmadığımda bile) ve sayıları sayan sesler içeriyor. Beni geceleri ayakta tutuyor ve depresyona sokuyor. Bunu başka biri deneyimledi mi? Kelimenin tam anlamıyla deliriyormuşum gibi hissediyorum

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım , banu – 394

2. Niğde dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 491

3. Ardahan dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 63

4. Bolu dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 315

5. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler

6. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 182

7. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 387

8. Bu konu : ” İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım , mehmet – 457

9. Nevşehir dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , hatice – 386

10. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, teraziye tıkladım

11. Kars merkezden ben Emine. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-03-2021 03:51:24

12. Hakkari dan kimler var. İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum . Selamın aleyküm sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 283

13. Bu konu : ” İş için covid aşısı olmak zorundaydım, şimdi müdahaleci düşünceleri durduramıyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , emin – 71

14. Bingöl merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın inanki mükemmel, tebrikler 06-04-2021 22:10:04

15. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link