Devlet köleliktir.

Hükümet başlangıçta düşmanın eliydi ve o zamandan beri de öyle.

Yetki mevcut değil. Yalnızca Doğa Kanunu vardır.

Zarar vermekte ve hiçbir şey yapmamakta özgürüz.

Bedenlerimize ve haklı olarak elde ettiğimiz mallarımıza sahip olma hakkına sahibiz.
Vücudumuz da dahil olmak üzere mülkümüzü zarardan koruma hakkına sahibiz; ölümcül güce kadar ve buna dahil olmak üzere gerekli her türlü güçle.

Diğer varlıkları ve onların haklı olarak elde ettikleri mülklerini zarardan koruma hakkına sahibiz; ölümcül güç dahil olmak üzere gerekli olan güçle.

Meşru müdafaa, şiddet değildir. Şiddet karşıtıdır; koruma.

Hükümet sadece halkı çaldı ve köleleştirdi. Sadece doğası gereği şiddet içeriyordu. Her şey hükümetten değil, genel olarak halkın iradesinden geldi. İnsanların iyiliği için oluşturulan tüm altyapı insanlar tarafından tasarlandı, inşa edildi ve finanse edildi. Devlet, bu sistemlere yalnızca bir engeldi.

Hükümet kaldırıldıktan sonra, altyapı birbirine bağlanan, ancak dünya çapındaki ırkımızı homojenleştirmeyen veya manipüle etmeyen uyumlu ve uyumlu bir sisteme dönüştürülecektir. Özgür olacağız. Bu baskıcı sistemler ayakta kalamaz, büyüme sistemleri değildir. Hayatta kalabilmek için büyümeliyiz ve hayatta kalacağız.

… the_fac1l1t4tor tarafından gönderildi
[comments]

Author

54 Comments

1. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 10:00:15

3. Hatay merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 10:31:15

4. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 10:13:00

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-09-2020 03:10:40

7. Çanakkale merkezden ben banu. Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, sağolun 24-09-2020 19:19:27

8. Kilis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:41:33

9. Muğla merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:20:29

10. Kırıkkale dan kimler var. İş [Meta] . Mrb siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 429

11. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

12. merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 240

14. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 487

15. Hatay merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:14:03

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 16

17. Bolu merkezden ben . Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-11-2020 20:55:42

18. Nevşehir dan kimler var. İş [Meta] . Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 263

19. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 230

20. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 412

21. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. İş [Meta] . Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 258

22. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 132

24. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 23-12-2020 04:55:52

25. Eskişehir dan kimler var. İş [Meta] . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 71

26. Samsun dan kimler var. İş [Meta] . Merhaba web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 351

27. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 11:37:43

28. Ardahan merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, saolun 11-01-2021 21:11:36

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, saolun

30. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , hatice – 207

31. Adana dan kimler var. İş [Meta] . Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 367

32. Diyarbakır merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 27-01-2021 07:52:09

33. Erzurum dan kimler var. İş [Meta] . Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, saolun , ziya – 237

34. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun

35. Muğla dan kimler var. İş [Meta] . Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, saolun , Aylin – 225

36. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. İş [Meta] . Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 111

37. Kırşehir dan kimler var. İş [Meta] . Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 346

38. Gümüşhane dan kimler var. İş [Meta] . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , Hasan – 320

39. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

40. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. İş [Meta] . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 407

42. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

43. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. İş [Meta] . Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 52

44. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 145

45. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

46. Düzce merkezden ben emin. Selamlar siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 06:42:48

47. Konya dan kimler var. İş [Meta] . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, sağolun , emin – 275

48. Kocaeli dan kimler var. İş [Meta] . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, saolun , hatice – 477

49. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 50

50. Bu konu : ” İş [Meta] ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki mükemmel, teşekkürler , gaye – 492

51. Yozgat merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 12-05-2021 14:02:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link