İş [Meta]

Devlet köleliktir.

Hükümet başlangıçta düşmanın eliydi ve o zamandan beri de öyle.

Yetki mevcut değil. Yalnızca Doğa Kanunu vardır.

Zarar vermekte ve hiçbir şey yapmamakta özgürüz.

Bedenlerimize ve haklı olarak elde ettiğimiz mallarımıza sahip olma hakkına sahibiz.
Vücudumuz da dahil olmak üzere mülkümüzü zarardan koruma hakkına sahibiz; ölümcül güce kadar ve buna dahil olmak üzere gerekli her türlü güçle.

Diğer varlıkları ve onların haklı olarak elde ettikleri mülklerini zarardan koruma hakkına sahibiz; ölümcül güç dahil olmak üzere gerekli olan güçle.

Meşru müdafaa, şiddet değildir. Şiddet karşıtıdır; koruma.

Hükümet sadece halkı çaldı ve köleleştirdi. Sadece doğası gereği şiddet içeriyordu. Her şey hükümetten değil, genel olarak halkın iradesinden geldi. İnsanların iyiliği için oluşturulan tüm altyapı insanlar tarafından tasarlandı, inşa edildi ve finanse edildi. Devlet, bu sistemlere yalnızca bir engeldi.

Hükümet kaldırıldıktan sonra, altyapı birbirine bağlanan, ancak dünya çapındaki ırkımızı homojenleştirmeyen veya manipüle etmeyen uyumlu ve uyumlu bir sisteme dönüştürülecektir. Özgür olacağız. Bu baskıcı sistemler ayakta kalamaz, büyüme sistemleri değildir. Hayatta kalabilmek için büyümeliyiz ve hayatta kalacağız.

… the_fac1l1t4tor tarafından gönderildi
[comments]

“İş [Meta]” üzerine 12 yorum

1. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 10:00:15

2. Hatay merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 10:31:15

3. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 10:13:00

4. Kilis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:41:33

5. Kırıkkale dan kimler var. İş [Meta] . Mrb siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 429

Yorum yapın