Ben… Bunu hangi kategoriye koyacağımı bile bilmiyorum. Biri birkaç gün önce bununla ilgili bir bağlantı yayınladı ve ben bu konuya bir türlü anlam veremiyorum.

Temel olarak bu “teori”, İsa’nın Dünya’ya Tanrı tarafından değil, Şeytan tarafından gönderildiğini ve bunca zaman “kandırıldığımızı” söylüyor. İşte bir bağlantı.

Bu saçmalığı kim satın alıyor?

36 Comments

1. Giresun dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 57

2. Aydın merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-08-2021 09:18:57

3. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 326

4. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım

5. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 216

6. Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım

7. Bayburt dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , memo – 101

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım

9. Manisa merkezden ben doruk. Mrb web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 11-08-2021 09:37:20

10. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-08-2021 09:42:05

11. Sinop merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, tebrikler 11-08-2021 09:46:57

12. Malatya dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Selam herkese siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , gaye – 313

13. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 68

15. Ankara dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , gaye – 321

16. Erzincan dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 47

17. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım 11-08-2021 10:04:28

18. Artvin dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Mrb web siten yeminle çok iyi, şukuladım , memo – 481

19. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 442

20. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım

21. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 80

22. Edirne dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 336

23. Çankırı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 17-08-2021 19:34:47

24. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 463

25. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. Slm siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 50

26. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Kilis merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 30-08-2021 13:34:09

28. Eskişehir dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 263

29. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun , elif yılmaz – 2

30. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” İsa aslında SATAN’ın oğluydu ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , emin – 1

32. Kahramanmaraş dan kimler var. İsa aslında SATAN’ın oğluydu . Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 69

33. Bartın merkezden ben memo. Selamlar siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım 13-09-2021 16:27:07

34. Tokat merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 15-09-2021 07:37:56

35. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun 24-09-2021 18:00:02

Write A Comment