İsa’nın hikayesini ilerletmek isteyen pek çok insan olduğunu fark ettim. Dün gece burada r / komploda dogmaya meydan okuyan ve bir düzeyde katıldığım iki konu vardı. Tamamen ilgisiz bir konuyla ilgili ipuçlarında bile, birisi bize İsa’yı aramamızı söyleyerek hepimizi kurtarmaya çalışabilir.

Beşinci sınıftan yedinci sınıfa kadar Baptist özel okuluna gittim ve her gün İncil dersleri aldım. Çok zeki bir öğrenciydim ve bir tutarsızlık fark ettiğimde bunu sorardım. Öğretmen her zaman biraz zihin jimnastiği yaptı ve gündemi daha da ilerletmek için birçok çemberden atladı.

İncil’i o zamandan beri defalarca okudum ve farklı kısımlarını ve yönlerini inceledim. Kanca, misina ve platinini asla yutamam.

Dead Sea Scroll çevirilerini okudum.

Gayri resmi olarak karşılaştırmalı dini inceledim.

50 yaşındayım, bu yüzden sinirli olmaya çalışan aptal bir çocuk değilim.

Yıllar önce karşılaştım Golgotha ​​Üzerine Bir İlişki. Yazar, yeni vasiyetin ve İsa’nın yaşamının, zamanlarının, tutuklanmasının, yargılanmasının, çarmıha gerilmesinin ve dirilişinin öyküsünü bilimsel ve kapsamlı bir şekilde inceliyor ve herkes için kaynaklara atıfta bulunarak Kilise’nin anlatısını parçalara ayırıyor ve tamamen yok ediyor. iddialarından.

Yazarın analizini ayıracak kaynaklara veya uzmanlığa sahip değilim. Birinin yazarın analizine meydan okuyup çürütemeyeceğini merak ettim.

Author

18 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-01-2021 23:49:49

3. Kayseri dan kimler var. İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. . Merhaba web siten yeminle mükemmel, sağolun , Aylin – 120

4. Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 414

6. Antalya merkezden ben memo. Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, sağolun 28-01-2021 05:23:10

7. Diyarbakır dan kimler var. İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 17

8. Bu konu : ” İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. ” çok güzel. Selamlar web siten inanki iyi, tebrikler , ziya – 69

9. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 390

10. Amasya merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:09:05

11. Bu konu : ” İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 334

12. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 16-04-2021 11:04:37

13. Bu konu : ” İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 11

14. Bu konu : ” İsa çarmıhta ölmedi. İncil bana öyle söylüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link