Büyük teori zamanı. Bu yüzden İsa’dan önce, iktidar ve halk, seçkinler ve dine sahip yöneticiler tarafından kontrol ediliyordu. Yalnızca en zengin veya yönetici sınıfın Tanrılara erişimi vardı ve erişim sağlamak için kavalcıya ödeme yapmanız gerekiyordu. Sonra J-Money Truth Bombs gelir ve “Hayır. Sesi siktir et” der. Hepimizi birbirine bağlayan enerji alanının, daha yüksek güce nasıl aşıldığınızı ve onun içimizde aptalları olan bazı zengin, saçma sapan kölelerin olmadığını vaaz ediyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu uçmayacaktı, bu yüzden ona JFK tedavisi uyguladılar ve susturdular. Tek sorun şu ki, mesajı yankılanmıştı ki, “İsa özel bir adamdı, düz Bakire doğumlu, mucize işçiydi, Direk Oğlu Ole Gökteki Güvenilir Göz. İsa her zaman tek başına olacak. sadece Tanrı’ya bağlanabilen biri, böylece ona ibadet etmelisiniz ve iyi tahmin et, ona ve bu nedenle ruhunuz için sonsuz yaşama ömür boyu erişim sunan tek kişiyiz, yüzde 10 ve başkalarına karşı bir nefret, yoksa yanabilirsiniz. ateş veya sonsuzluk. Yani bu kötü bir anlaşma değil. ” Ayrıca sperm kutsaldır. Ne yazık ki, İsa’nın öğrettiği Enerji Alanını kullanmayı, evreni anlamayı ve nasıl yaptıklarını çözemediğimiz diğer tüm şeyleri kullanmayı başaran tüm eski uygarlıklar var. Dolayısıyla, Katolik Kilisesi, insanlığa hizmet eden varlık olarak, her yazı parçasını ve bilgiyi toplar ve onu boktan ya da yok eden kilitler ve sonraki bin yılı, kendilerini açığa çıkmaktan ve nakit ineklerinden korumak için her biçimde bilimle savaşarak geçirir. kurumasından. Ayrıca, ortalamanın üzerinde çok yüksek bir yüzdeyle çocuklara cinsel saldırıda bulunuyorlar.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” İsa. Enerji Alanı, Katolik Kilisesi Antik Teknoloji ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 143

2. Bu konu : ” İsa. Enerji Alanı, Katolik Kilisesi Antik Teknoloji ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 369

3. Bu konu : ” İsa. Enerji Alanı, Katolik Kilisesi Antik Teknoloji ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 160

4. Gaziantep merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım 09-04-2021 09:45:41

5. Ardahan dan kimler var. İsa. Enerji Alanı, Katolik Kilisesi Antik Teknoloji . Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , – 73

6. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 09:07:34

7. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link