İsa, eski Magdala’yı fahişeyle evlendirdi ve muhtemelen onunla çocukları vardı

Bütün bunlar bugünün kiliselerinin neredeyse tamamı tarafından küfür olarak kabul edilir ve bu yazıda, bu iddiaların neden doğru olduğunu ve nasıl ele alındıklarını açıklıyorum. Tüm zamanların olası en büyük din komplosu. Yazım hatalarını ve gramer hatalarını düzeltmeye çalışacağım, ana dili İngilizce değilim.

Magdalalı Meryem olarak da bilinen Mary Magdalene, balıkçılığıyla bilinen, evlenmeyi reddeden küçük bir Galilean kasabası Magdala’dan bir kadındı ve İsa ile tanıştığında kendisini çarmıha gerilme yerine takip etmeye adadı ve hem ölümüne hem de ölümüne tanık oldu. dirilişi. Bunların hepsi İncil’in İncilinde açıkça belirtilmiştir, Markos İncili ve Luka, İsa’nın 7 şeytan / kötü ruhu dışarı attığını ve böylece onu fahişeden sadık takipçisine dönüştürdüğünü tespit etti.

Meryem’in iblisleri hakkında Markos İncili

Luka İncili aynı hikayeyi söylüyor

Kurtarıcı Diyaloğu, Pistis Sophia, Thomas İncili, Philip İncili ve Meryem İncili gibi Hıristiyan metinleri onu en yakın ve en sevilen prensip olarak tasvir ediyor, bazıları açıkça aşk / romantik ilişkide olduklarını söylüyor . Yahuda İncili’nin de var olduğunu unutmamak gerekir. Bu belgelerden herhangi birini hiç duymadıysanız, bunun nedeni hariç tutulmuş olmaları ve standart dışı hale getirilmesidir. Yeni Ahit Apocrypha İlk Hıristiyanlar tarafından saygı görseler de, çoğunun bilimsel olarak doğru zaman diliminden olduğu kanıtlanmıştır. en büyük Hıristiyan kiliseleri İsa’nın sözlerini “kayıp eserlerin” yasaklandığını ve İncil’e konmasına izin verildiğini belirsiz bir şekilde bükerek karar verdiler. İncil’in bazı apokrifleri içeren KJ versiyonları olduğu doğrudur, ancak o zaman bile hem nadir hem de kısa ömürlüdürler. Neyin apocrypha olduğu ve olmadığı ve belgenin tek olma kriterlerinin ne olduğunun tanımı kasıtlı olarak çok belirsizdir, böylece kilise İncil’in anlatısı ve kanonu hakkında kontrol sahibi olabilir ve neyin kesip neyin kesilmediğine karar verebilir. Yerel rahibime yaklaştım ve aldığım tek şey “Yahuda bir İncil yazmamalıydı” oldu.

Eminim bu kitabı okuyan herkes tarafından bilinir. Da Vinci Şifresi bu imtiyaz onu tam da yazarın fantezisi haline getirmiş olsa da, diğer teorilerle belli belirsiz bağlantılı. Hikayeye geri dönelim – İsa çarmıha gerildikten sonra, Mary Magdalene, Romalılar tarafından yargılanma korkusuyla gemiye atladı ve güney Fransa’ya yelken açtı. Rennes-le-Château İncil’i oraya yaydım. Sonunda bu köye onun adına kilise yapılır. Birkaç yüzyıl sonra, 1885’te, rahip adına Bérenger Saunièrebelki bir tür ceza olarak, çünkü gerçekten fakir bir köydü. Bununla iyiydi çünkü Fransız Merovingian hanedanını Mary Magdalene’nin adını taşıyan yerel kiliseyle ilişkilendiren bir sır olduğunu duydu. O kilise son derece fakir bir durumdaydı ve bir gün yakınlardaki köylüleri onarmak ve bazı yeniden inşalar yapmak için topladı. Yapım yapılırken ve duvarlardan biri yırtıldığında, 1200’lerden 1644’e kadar Merovingian hanedanı tarafından gizli sunak ve parşömenlerin bağlarını iddia ettiği iddia ediliyor. İsa’nın soyu Mecdelli Meryem ve İsa’nın çocukları aracılığıyla.

Birçoğu hala Bérenger’in Magdalalı Meryem’in sırrını açıkladığına inanıyor. Yukarıda bahsedilen kıyamet müjdelerine göre, o gerçekten de İsa Mesih’in karısıydı. Yahudilikte özgür bir adamın vaaz vermesinin mümkün olmadığı gerçeğiyle de bunu haklı çıkarırlar. Ruhban evli olmak zorundaydı. İsa’nın çarmıha gerilmesinden ve dirilişinden sonra, Mary Magdalene’nin Romalılar tarafından zulüm görmesinden korkan bir tekneye binip Fransa’nın güneyine indiği söyleniyor. O yalnız değildi. İsa ile olan evlilikten iki çocuk ona eşlik etti. 5. yüzyıl boyunca, onların torunları büyülü güce atfettikleri Merovingian ailesiyle evlendi. 496’da Kilise, Merovingian soyunu gözetmeyi üstlenen bu hanedanla bir anlaşma yaptı. Bu da rahip tarafından açığa çıkarıldı. Ek olarak, bu teori, Londra’nın Euston Yolu üzerinde bulunan İngiliz Kütüphanesi’nde keşfedilen yaklaşık 560 tarihli bir el yazması ile de doğrulanmıştır. Bu, İsa’nın Mecdelli Meryem’le evliliğinden ve hatta daha da fazlası, kesin olarak ortak soydan bahseden Midilli piskoposu ve tarihçi Zekeriya’nın eseridir.

Gerçek şu ki, Mary Magdalene kültü güney Fransa’da çok yaygın ve Rennes-le-Château köyü yakınlarında, gizemli yazıt ET IN ARCADIA EGO ile bir mezar taşı benzeyen bir kaya oluşumu var. “Latince. Ancak harfler belirli bir şifreleme anahtarına göre karıştırıldığında, yazıt oluşturulur: Ben TEGO ARCANA DEI, yani – “girmeyin, burada Rabbin gizemini koruyorum.”

Muhtemelen Bérenger’in gerçekte ne bulduğunu ya da hangi sırrı ifşa ettiğini asla bilemeyeceğiz. Ama gerçek şu ki, 1891’den sonra inanılmaz derecede hızlı bir şekilde zengin oldu. Tapınakçıların hazinesini bulduğu spekülasyonu yapıldı, çünkü bunlar da o bölgede yaygınlardı, ancak daha birçok kişi Vatikan’ın son derece korktuğu ve sessizliği veya belgelerin yok edilmesinin bedelini ödediği bir sırrı açığa çıkardığını iddia etti. korkuyordu.

Rahip itaat etmiş olmalı, ama kendi yolunda ve çok etkili bir şekilde. Gizemli bir şekilde elde ettiği para için kiliseyi kendi fikirlerine göre pahalı bir şekilde tamir ettirdi. Tadı karşı hiçbir şey, ama kutsal su ile bir şeytan şeytan tarafından korunacak kadar sıradışı ve muhtemelen TERRIBILIS EST LOCUS ISTE yazıtını gravürlemek için başka bir rahip aramakta zorlanacağız, ki bu da “burası korkunç bir yer” anlamına geliyor. Rahibin kilisesini şeytanlar ve lanetlerle süslemesinin neden gerçekten büyük bir sır. Bunu kiliseyi gezerek kolayca bulabilirsiniz.

Mary Magdalene, Fransa’nın güneyindeki Var bölgesinde, Aix-en-Provence’ın dışına gömülmüş, Saint-Maximin-la-Sainte-Baume adlı bir ortaçağ kasabasıdır. Bazilikası Mary Magdalene’e ithaf edilmiştir; mahzenin altında, kafatasını içeren astronot benzeri açıklığı olan altın bir heykel var. Fransa’da da çeşitli başka kemikler ve dişler bulundu ve bugün sahip olduğumuz en büyük kalıntılardan biri. Onu ve İsa’nın soyunu, bazen sadece bir erkek olduklarını iddia etmek, “çift” çocukları olduğunu iddia etmek son derece zordur, ancak ona ne kadar bakarsanız ve karşı anlatı okursanız, o kadar mantıklı olur.

“İsa, eski Magdala’yı fahişeyle evlendirdi ve muhtemelen onunla çocukları vardı” üzerine 31 yorum

1. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 02:10:06

2. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 02:10:12

3. Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2020 02:10:16

4. Denizli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 07-08-2020 02:10:34

5. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 07-08-2020 03:24:39

6. Bilecik merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-08-2020 01:14:09

7. Tokat merkezden ben Emine. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2020 13:37:29

8. Isparta merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler 07-09-2020 10:57:48

9. Amasya dan kimler var. İsa, eski Magdala’yı fahişeyle evlendirdi ve muhtemelen onunla çocukları vardı . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 329

10. Mardin dan kimler var. İsa, eski Magdala’yı fahişeyle evlendirdi ve muhtemelen onunla çocukları vardı . Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 356

Yorum yapın