Tanrı’nın oğlu İsa yaşıyor ve takipçilerini kurtarıyor! Tanrı her zaman iyidir!

İsa üçüncü gün dirildi ve o zamandan beri yaşıyor. Hindistan, Nepal, Çin, Japonya vb. kültürlerdeki varlığının hikayelerini bırakarak seyahat etti.

Kendini hak edenlere ve ihtiyaç sahiplerine sunar. Tanrı’nın yaşamamızı istediği hayatı yaşıyor. Karadan yaşamak. Çoğunlukla babamız Tanrı ile yalnızız. Çoğunlukla Vaftizci Yahya gibi yaşıyor. Ormanda vahşi ve özgür.

Sadece her şeye yanlış bakıyorduk. Aç gözlerini koyun! Onu ararsak, Tanrı’nın oğlu bize yardım etmek için burada. Onunla Batı Nepal’de fiziksel olarak tanıştım.

Araştırmanız için aşağıdaki kaynaklar. Umarım iyisindir. Yolculuk ruhunuzda başlar!

kaynaklar

Author

58 Comments

1. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 426

2. Selam sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 168

4. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 257

5. Bolu merkezden ben ziya. Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 10:22:15

6. Çorum dan kimler var. İsa yaşıyor! . Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 241

7. Tokat dan kimler var. İsa yaşıyor! . Slm sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 43

8. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-07-2021 10:39:07

9. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , Hasan – 484

10. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

11. Şırnak merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım 10-07-2021 10:41:25

12. Kastamonu dan kimler var. İsa yaşıyor! . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , Aylin – 273

13. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. İsa yaşıyor! . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 118

14. Düzce merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 10:53:17

15. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, face de paylaştım

16. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, şukuladım , doruk – 329

17. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 266

18. Bitlis dan kimler var. İsa yaşıyor! . Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 310

19. Bilecik merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 10-07-2021 11:07:53

20. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 260

23. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

24. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-07-2021 11:33:46

25. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 143

26. Bursa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, tebrikler 10-07-2021 12:03:09

27. Adıyaman merkezden ben memo. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-07-2021 12:03:17

28. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun

29. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten iyi, saolun , ali – 328

30. Niğde dan kimler var. İsa yaşıyor! . Selam herkese sayfan cidden mükemmel, saolun , ali – 274

31. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

32. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 336

33. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 286

34. Denizli dan kimler var. İsa yaşıyor! . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 478

35. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 464

36. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler , Aylin – 61

37. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , – 54

38. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok güzel, saolun , hatice – 218

39. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 101

40. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

41. Merhabalar siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

42. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

43. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

44. Gaziantep dan kimler var. İsa yaşıyor! . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 414

45. Iğdır merkezden ben . Selam paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım 09-08-2021 17:10:12

46. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

47. Artvin dan kimler var. İsa yaşıyor! . Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 189

48. Eskişehir dan kimler var. İsa yaşıyor! . Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 309

49. Artvin dan kimler var. İsa yaşıyor! . Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 96

50. Çankırı merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2021 19:29:00

51. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 17

52. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” İsa yaşıyor! ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 458

Write A Comment