Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor

Bu siteyi kim yönetiyor? Bu çok … tuhaf … Ondan tuhaf hisler alıyor, ama aynı zamanda ilginç bir hikaye anlatıyor.

Siteden:

Her ulusun, o ulusun mitolojisini yönlendirmeye yardımcı olacak devlet başkanları, politikacılar, bankacılar, generaller ve popüler eğlenceler vardır. Nükleer felaket tehdidiyle karşı karşıya kaldıklarında, bu kilit kişiler, kendi hayatta kalmalarını sağlamak ve karmaşık bir jeopolitik ortamda kazara tırmanan çatışmalardan bile onları önlemek için ne gerekiyorsa (ve yine kendi acil çıkarlarına karşı) yapmaya zorlanmalıdır. nükleer silah içeren oyun. Kabadayı bir politikacının indirilmesi gerekiyor mu? Sabırsız bir generalin kontrol altına alınması gerekiyor mu? Yüksek sesli bir şovmen susturulmalı mı? Bu teorik oyunculardan herhangi birine suikast düzenleyebilirsiniz, ancak sonra kalan etki ağlarıyla mücadele etmeniz gerekir ve şimdi ellerinizde yönetilmesi on yıllar sürecek bir karmaşa var. Bu nüfuzlu oyuncuların kendi başlarına idare etmeleri en iyisidir. Ya bu oyunculara güçlü insanların sosyal ve politik itibarını yok edecek ve onları etkilerinden ayıracak şekilde şantaj yapılabilseydi? Bu mümkün olsaydı, o oyuncu kendi çıkarlarına aykırı olsa bile kurallara göre oynanabilir. Bütün bir şantaja uğramış varlıklar ağı bu şekilde yapıldıysa, jeopolitik hedeflere daha öngörülebilir ve yönetilebilir bir şekilde yön verebilirsiniz. Teorik olarak, oyun alanını kontrol edebilir ve istenmeyen nükleer tırmanışı en aza indirebilirsiniz.

Her milletin kendi tabuları vardır, ancak bu tabuların bazıları zamanla medya ve siyasi baskı ile değişebilir. Örneğin, birçok ülke, zina ve eşcinsellik, aşırı sosyal damgalama, ceza ve hatta ölümle karşı karşıya. Kişi neredeyse evrensel ve büyük ölçekli bir şantaj yaratacaksa, şiddet içeren pedofiliden başka bir yere bakmamalıydı. Filmin gelişiyle, bir kişi yalnızca pedofili davranışına girmeye değil, aynı zamanda filme çekilirken koğuştan sonra çocuğu da öldürmeye zorlanabilir. Bu, kişiyi ve tüm etkilerini kamera görüntüsüne sahip olan kişiye bağlar. Daha güçlü insanları riske atmak için bu tekniği ölçeklendirirken, giderek daha fazla film çekime, depolama tesislerine ve … neredeyse her yıl binlerce çocuğa ihtiyacınız olacak. Bu inanılmaz derecede ürkütücü ve ürkütücü türden şantaj yaratmayı kolaylaştırmak için gerekli sadık görevliler nasıl yaratılır? Bir kıyamet günü tarikatı, inancı yatıştırmak için her boyuta gidecek en sadık olanı seçmek için gereken tüm denemeleri ve eğitimi sağlar.

Daha: https://cultstate.com/2018/07/30/What-Is-A-Cult-State/

“Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , – 319

2. Kastamonu dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 84

3. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 260

4. Sakarya dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , banu – 399

5. Balıkesir dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 436

6. Antalya dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Merhabalar sayfanız harbiden güzel, sağolun , Hasan – 146

7. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:23:40

8. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 326

9. Iğdır merkezden ben doruk. Selamlar web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 13:55:53

10. Burdur dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 398

11. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden güzel, sağolun , ali – 488

12. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, tebrikler 31-01-2021 10:29:09

13. Afyon merkezden ben Hasan. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-02-2021 11:42:21

14. Erzurum dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 265

15. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 473

16. Bolu dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Selamın aleyküm web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , emin – 451

17. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler 20-02-2021 17:37:33

18. Uşak dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 243

19. Bingöl dan kimler var. Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor . Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 345

20. Bu konu : ” Isaac Kappy’nin “sigorta dosyası” nın sözde anahtarında bahsedilen site olan CultState.com, hükümetin şantaj ağları hakkında ayrıntıya giriyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Emine – 462

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link