Isaac Kappy’nin son videosunda söylediklerinden “bize ihanet etmek” için ne yaptığı hakkında bir fikrim var.

1 kapalı Ben Kappy ne olduğunu hollywood maruz çok iyi bir şey yaptı düşünüyorum ve ben ona doğru irade hayır liman. Onun ruhu için dua ediyorum. Videoda yaptığı bir hatadan bahsediyor, sanırım hatanın ne olabileceğini biliyorum.

Yanılıyor olabilirim ve sizleri de teorilerinizi göndermeye teşvik ediyorum.

Bence Isaac Kappy orijinal ölüm anahtarı videosunu büyük miktarda para karşılığında sattı ve yakalandı ve öldürüldü. Bu, gerçek geçiş videosunun neden hepimizin umduğumuz sigara tabancası olmadığını açıklıyor. Bu bize açgözlülük için neden ihanet ettiğini hissettiğini açıklıyor. Ayrıca, bu videoda çok fazla ipucu bırakacak kadar akıllı olduğunu düşünüyorum ve belki de diğer bazı redditors bunu benden daha iyi açmış. Bu konuda süper amatörüm ama yine de paylaşacağımı düşündüm.

Teorileriniz neler?

“Isaac Kappy’nin son videosunda söylediklerinden “bize ihanet etmek” için ne yaptığı hakkında bir fikrim var.” üzerine 22 yorum

1. Sakarya merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-07-2020 03:24:38

2. Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler 31-07-2020 08:05:25

3. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 19:57:11

4. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 07:11:44

5. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 11:31:12

6. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan vallaha güzel, şukuladım 02-10-2020 11:23:13

7. Düzce merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-10-2020 14:44:17

8. Mersin merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 07-10-2020 19:30:22

Yorum yapın