Her şeyden önce, bu her şeyden önce Katolik veya Hristiyan kiliselerine yönelik kasıtlı bir iftira değildir. Başka bir çocuk yetiştirildim ve şu anda agnostik ve bilimsel yönelimli olmama rağmen onların manevi ve duygusal yararları için organize dinlere olan saygımı korudum. Ancak vampir hipnozu / havaya yükselme / yanılsamalarla açıklanamayan İsa’nın mucizelerinden tek bir tane bile düşünemediğimi söylememe izin verin. Ve yaptığı herhangi bir şifa ya da diriliş (ister kendisine ister başkalarına) vampirizmin yayılmasıyla açıklanabilir. Ve ayrıca çoğu geleneksel batı vampir haftası haç (İsa birini haç öldürdü) ve gümüştür (İsa gümüş karşılığı satıldı) ki bu, elçilerine (kanını yaymak için kanını beslediği vampirik lanet / kutsama.)

Author

18 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) . Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 327

2. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 7

4. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 04-02-2021 09:28:14

5. Bu konu : ” İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) ” çok güzel. Selamlar siten cidden güzel, tebrikler , – 339

6. Bu konu : ” İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , Aylin – 47

7. Bu konu : ” İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi güzel, sağolun , banu – 316

8. Bu konu : ” İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 344

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler

10. Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 16-02-2021 06:56:24

11. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. İsa’nın bir vampir olduğundan oldukça eminim. (Büyük olasılıkla ilk vampir) . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 161

12. Düzce merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun 13-03-2021 12:44:36

13. Amasya merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 14-03-2021 01:50:19

14. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım 08-04-2021 12:48:05

16. Şanlıurfa merkezden ben banu. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-04-2021 06:52:52

17. Burdur merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 16-04-2021 17:42:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link