Kategoriler
Genel

İşe geri dönmemek çünkü koronavirüs yakalama korkusu var mı? VEYA: Haftalık 600,00 $ işsizlik ödemesini kaybetme korkusu olduğu için işe geri dönmüyor musunuz?

Gönderme Bildirimi: Çoğu haber istasyonu, kendilerini bekleyen işleri olan insanların geri dönmek istememelerinin nedeni, virüsü yakalama korkusundan kaynaklanmaktadır. Elbette bu bir endişe kaynağı. Ama işler açılıyor sonra sıkı kurallar yerine getirilir, dokuz metre boyunca (altı metre mesafeden de) ve yine de raporlar “kendilerini güvende hissetmiyorlar” diyor. Haftada 600,00 $ ‘lık ödeme insanların evlerinde kalmasını sağlayabilir mi? $$ için evde kalmanın bu açısı bildirilmemiştir ve rapor edilirse, çalışanın virüs korkusuna odaklanarak fırçalanır.

“İşe geri dönmemek çünkü koronavirüs yakalama korkusu var mı? VEYA: Haftalık 600,00 $ işsizlik ödemesini kaybetme korkusu olduğu için işe geri dönmüyor musunuz?” için 22 yanıt

Karabük merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-05-2020 13:08:17

Konya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-05-2020 06:00:59

Trabzon merkezden ben mehmet. Mrb siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 25-07-2020 20:07:52

Hatay merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-08-2020 21:50:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir