“Vaisala şirketinden bir meteorolog olan Chris Vagasky, Kuzey Amerika Yıldırım Tespit Ağı’nın, 30 Haziran saat 15.00 ile 1 Temmuz saat 06.00 arasında, yaklaşık 15 saat içinde Britanya Kolumbiyası ve kuzeybatı Alberta’da 710.177 yıldırım olayı algıladığını söyledi.”

Bu, %100 HAARP’ın iyonosfere yönlendirilmiş enerji göndermesinin ve onu herhangi bir rasyonel doğal hava olayı algısının ötesine geçmesinin sonucudur.

Şu anda gezegende kelimenin tam anlamıyla doğanın bu olaya nasıl neden olacağını nesnel olarak açıklayabilecek tek bir bilim insanı yok.

Author

46 Comments

1. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. Mrb web siten cidden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 47

2. Samsun dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 150

3. Aksaray dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 291

4. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Sakarya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-07-2021 03:49:45

6. Düzce dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 198

7. Şanlıurfa dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 365

8. Van merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım 06-07-2021 06:37:44

9. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 58

10. Bursa dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , – 316

11. Bursa merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 06-07-2021 13:33:37

12. Edirne dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Slm sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 317

13. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler

14. Antalya merkezden ben emin. Selamlar siten gerçekten iyi, tebrikler 13-07-2021 13:13:11

15. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun

16. İstanbul dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 223

17. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, tebrikler , – 416

19. Batman merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 12:16:28

20. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , Hasan – 202

21. Yalova dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Slm sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 466

22. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

23. Muş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler 26-07-2021 20:25:32

24. İzmir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-07-2021 03:57:09

25. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 310

26. İstanbul dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 224

27. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-08-2021 20:19:15

28. Bolu dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 342

29. Bu konu : ” Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 179

30. Manisa dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , – 497

31. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

32. Bolu merkezden ben Aylin. Selam sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 00:20:08

33. Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Selam siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Kırklareli merkezden ben . Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, saolun 01-09-2021 16:56:20

36. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

37. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

38. Kilis dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Selam herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 183

39. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun

40. Antalya dan kimler var. Isı dalgasının artık istatistiksel olarak insan yapımı bir olay olduğu doğrulandı . Merhabalar siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 109

Write A Comment