IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün.

Gözünü korkutmak için bayraklarla süslenmiş silahlı araba kervanları. Yerelleştirilmiş silahlı milisler. Şiddet ve tehditlerle yerel muhalefetin peşine düşmek.

İlerleme tuttukça değerlerinin düştüğünü hisseden ABD Demokrasisinin kırılmış bir hizbi. Üzüntüleri ve nefretleri için dini bir bağlam verildi. Muhalefetlerinin yaşam tarzlarını çalmasına karşı nefret ve nefretle boğulmuş. Karizmatik bir lider / rejim onları polis gücünden çok az direnişle veya hiç direnmeden bunu yapmaya teşvik eden şimdi savaşın eşiğine getirildi.

IŞİD 2.0’a Hoş Geldiniz: Amerikan Hakkı. Tanrı mahvolduk.

“IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün.” üzerine 35 yorum

1. Rize dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , gaye – 102

2. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 03-11-2020 17:51:11

3. Aksaray merkezden ben . Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-11-2020 16:32:08

4. Trabzon dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 325

5. İzmir dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 82

6. Bayburt dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Slm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 279

7. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 479

8. Ordu dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, sağolun , ziya – 139

9. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden iyi, sağolun , Aylin – 222

10. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 114

11. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 258

12. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 183

13. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 117

14. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler , gaye – 17

15. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Slm sayfan inanki mükemmel, saolun , ali – 246

16. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 279

17. Mardin dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 489

18. Bursa dan kimler var. IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. . Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, şukuladım , – 158

19. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 240

20. Bu konu : ” IŞİD sınavdı, Amerikan Hakkı ürün. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 52

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link