Bu bahaneyi kullanmaya hazırlanırken, bir şekilde kısıtlanmadıysanız ve iradenize karşı enjekte edilmediyseniz, o zaman zorlamadığınızı unutmayın. Kimse bunu zorlamıyor, bu senin zayıflığını rasyonalize etmenin bir yolu, hepsi bu. Bir gün zorlanacağız ama daha seneler var o yüzden zorlandın demeyi bırak. Size bir seçenek sunuldu ve bir karar verdiniz, o kadar.

54 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 08-08-2021 23:15:00

2. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

3. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 92

4. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 08-08-2021 23:21:50

5. Selam siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım , ziya – 442

7. Çanakkale dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 419

8. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun

9. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 474

10. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 63

11. Niğde dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ziya – 209

12. Siirt dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 43

13. selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

14. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Bayburt dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 363

16. Edirne dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Selam sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 252

17. Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun

18. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 213

19. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım

20. Kırıkkale dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, sağolun , ziya – 179

21. Hatay dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 391

22. Antalya dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 399

23. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, saolun

24. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler , emin – 318

25. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 403

26. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız cidden iyi, saolun 08-08-2021 23:57:15

27. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 08-08-2021 23:59:48

28. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler 09-08-2021 00:08:25

29. Kütahya merkezden ben . Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 09-08-2021 00:08:52

30. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , ali – 307

31. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 163

32. Kars dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, teşekkürler , ziya – 334

33. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 270

35. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Tunceli dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 333

37. Mardin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun 14-08-2021 10:20:18

38. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

39. Kastamonu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 09:26:19

40. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 22

41. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

42. Kocaeli dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 156

43. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 321

44. Manisa merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım 01-09-2021 08:39:10

45. Adana dan kimler var. “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” . selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 358

46. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 30

47. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 459

48. Bu konu : ” “İşim beni deneysel enjeksiyonu yapmaya zorladı, bu benim seçimim değildi.” ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 361

49. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun 25-09-2021 15:02:00

50. Sivas merkezden ben Emine. Mrb paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 26-09-2021 13:18:15

51. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım 27-09-2021 01:27:42

Write A Comment