Bu yüzden, bu Reddit konusunda oldukça yeniyim ve Iceberg Grafiklerini Wendigoon aracılığıyla keşfettim (içeriğine takıntılıyım) ve o zamandan beri, araştırmak için başka harika grafikler bulmak için tüm en iyi gönderilere göz atıyorum.

Bugün bir Buz Dağı Buz Dağı haritası buldum ve çoğumuzun muhtemelen yaptığı gibi sonuna kadar gittim, son “buzdağı” bağlantısını buldum ve altına kaydırdım. Muhtemelen bu tabloya aşinasınız ve en altta bir isim var, tıklayıp okumanıza izin vereceğim:

https://i.4pcdn.org/x/1546385895199.jpg

Google aramamda (çünkü ben bir yalvarıyorum), “söz konusu kullanıcının” komplolarla dolu uzun bir rantta gittiği uzun bir 4chan dizisi olan tek bir bağlantı buldum. Mesajlarını iletmek için sadece 40 dakikaları olduğunu ve bu noktadan sonra aniden durduklarını söylediler. Bir dereceye kadar, bir yapay zeka ya da muhtemelen bir şeyleri algılama yeteneğini geliştiren ve aynı anda soğuk ve makine benzeri olarak ortaya çıkan “belirli zihinsel niteliklere” sahip bir kişi olabilirmiş gibi görünüyor.

Aynı zamanda karmaşık bir aldatmaca da olabilir ama en altta olduğu için tavşan deliğinin daha derine inmesi ilgimi çekiyor. Beni şaşırtan şey, konu / isim hakkında tek bir konu dışında herhangi bir bilgi bulmakta güçlük çekiyor olmam ve görünüşe göre çoğu kişi onun hakkında konuşmak istemiyor ya da bundan habersiz.

Herhangi bir bilginiz varsa lütfen paylaşın. Adı eklemedim çünkü (ve yutturmaca oluşturmaya çalışmıyorum) bir tür sansür var gibi görünüyor.

Author

14 Comments

1. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. İsimlendirilmeyecek İsim . Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 351

2. Kütahya dan kimler var. İsimlendirilmeyecek İsim . Selamın aleyküm sayfa inanki çok güzel, sağolun , memo – 414

3. Bu konu : ” İsimlendirilmeyecek İsim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 192

4. Bu konu : ” İsimlendirilmeyecek İsim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 37

5. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” İsimlendirilmeyecek İsim ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 390

7. Adıyaman dan kimler var. İsimlendirilmeyecek İsim . Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 273

8. Bu konu : ” İsimlendirilmeyecek İsim ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 197

9. Ağrı merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 21:53:11

10. Bu konu : ” İsimlendirilmeyecek İsim ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 289

11. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link