İslam ve Kutup Değişimi. İslam’da batıdan doğan güneş, kıyamet gününün başlıca alametlerinin başlangıcıdır. Polarite kayması bir şekilde buna neden olabilir mi?

İslam’da kıyamet gününün gerçekleşmeden önce küçük ve büyük alametler olduğunu söyleyen peygamberin hadisleri (sözleri / öğretileri) vardır.

Küçük işaretlerin çoğunun şu anda gerçekleştiğine inanılıyor. Bu işaretler güven ve şeref kaybını içerir. Sarhoş edici maddeler, cinsellik ve dünyevi zevk arayışında artış.

Ancak güneşin doğudan ziyade batıdan doğmasıyla başlayan büyük işaretler vardır, bundan sonra deccalin gelişini ve daha sonra onu durdurmak için İsa’nın gelişini içeren bir dizi büyük olay meydana gelecektir. Aşağıdaki hadis batıdan doğan güneşten söz etmektedir.

Allah Resulü (ﷺ), “Güneş Batı’dan doğana kadar saat kurulmayacak; doğduğunda (Batı’dan) ve insanlar onu gördüklerinde, hepsi iman edecekler. O zaman inanmanın bir ruha faydası yoktur. ” Sonra tüm Ayeti okudu (6.158)

Son zamanlarda burada Kutup Değişimi ile ilgili yazılar okuyorum ve manyetik kuzey kutbu şu anda Sibirya’da ve hızla hareket ediyor. Kaynaklar, direğin 1990’dan beri 600 mil hareket ettiğini, ancak son kontroller Kutup Kaymasının daha önce düşünülenden çok daha hızlı gerçekleştiğini gösterdi.

İslami olmayan kaynaklar bile kutup değişiminin batıdan bir gün doğumuyla sonuçlanabileceğini belirtiyor.. Bu olayın gerçekleşmesi için belirli bir zaman çizelgesi olmadığı kabul edildi. Hayatımızda, belki de yüzyılın sonunda veya bazen bu binyılda olabilir. Bilmiyoruz, ancak büyük bir değişimin, teknolojik ekipmanın bozulmasının ve muhtemelen modern uygarlığın daha ilkel bir yaşam biçimine doğru çöküşünün habercisi olabilir.

“İslam ve Kutup Değişimi. İslam’da batıdan doğan güneş, kıyamet gününün başlıca alametlerinin başlangıcıdır. Polarite kayması bir şekilde buna neden olabilir mi?” üzerine 16 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım 31-08-2020 18:56:04

2. Siirt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun 08-09-2020 16:19:30

3. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:53:24

4. Kırklareli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:21:01

5. Uşak merkezden ben ali. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 07-10-2020 20:43:30

6. Adıyaman dan kimler var. İslam ve Kutup Değişimi. İslam’da batıdan doğan güneş, kıyamet gününün başlıca alametlerinin başlangıcıdır. Polarite kayması bir şekilde buna neden olabilir mi? . Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 226

7. Bayburt dan kimler var. İslam ve Kutup Değişimi. İslam’da batıdan doğan güneş, kıyamet gününün başlıca alametlerinin başlangıcıdır. Polarite kayması bir şekilde buna neden olabilir mi? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 247

8. Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 25-10-2020 01:40:58

Yorum yapın