İşler tuhaflaşıyor …

Şu anda bir Amerikan üniversite öğrencisiyim. Ben (beğenseniz de beğenmeseniz de) Trump’ı destekliyorum. Söylediği her şeye katılmıyorum ama yine de onu destekliyorum. Ancak onu tüm platformlarda susturma biçimleri açıkça ifade özgürlüğünü iptal ediyor. Unutulmaması gerektiğini söylerseniz, yasaklandığı siteler kelimenin tam anlamıyla çoğu insanın bulunduğu en büyük sitelerden bazılarıdır. Parayla Biden’ı etkileyebileceklerini bilen büyük şirketler, onun işi bırakmasını ve doğru tarafı tutmasını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklar. Salonun kapatılması sadece bir başlangıç. Başkentteki “isyan” bir isyanın başlangıcıdır ve yerlerin yakılmasına yönelik “barışçıl” protestolar isyan değil savaş olacaktır. Amerika bölündü, geliyor. 2021’i kötü bir şeyin başlangıcı olarak görüyorum.

… spicywatersauce tarafından gönderildi
[comments]

“İşler tuhaflaşıyor …” üzerine 20 yorum

1. Adıyaman merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanki mükemmel, teşekkürler 12-01-2021 22:59:33

2. Bilecik dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, saolun , ali – 258

3. Adıyaman dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . Slm sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 321

4. Kilis dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 17

5. Sinop dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , mehmet – 74

6. Bu konu : ” İşler tuhaflaşıyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun , memo – 496

7. Bu konu : ” İşler tuhaflaşıyor … ” çok güzel. Mrb siten vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 116

8. Bu konu : ” İşler tuhaflaşıyor … ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 433

9. Çorum merkezden ben ali. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 12-01-2021 23:26:22

10. Denizli dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 191

11. Kilis merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 23:26:23

12. Bingöl dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 109

13. Bu konu : ” İşler tuhaflaşıyor … ” çok güzel. Slm web siten cidden güzel, face de paylaştım , emin – 48

14. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-01-2021 22:13:23

15. Niğde dan kimler var. İşler tuhaflaşıyor … . Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 84

16. Edirne merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 16:37:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link