İspanya’da FREEEDOM’larını korumak için neler yapıyor

Aşağıdaki metin İspanya’da, maske takmakla ilgili tüm aptal kurallarla beslenen insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu belge işareti tek başınıza haklarınızı temsil etmek ve savunmak için geçerlidir. covidian kült ajanı seni maske takmaya zorlamak için gel vasiyetine ve haklarına karşı.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar yasalarını dikkatlice okumalı ve haklarını savunmalıdır.
Unutmayın, bu iki uluslararası yasa ve antlaşmalar da vardır. PROTECT’in haklarınız!
Magna Carta – İnsan Hakları Beyannamesi Antlaşması: https://en.wikipedia.org/wiki/Magna_Carta
https://www.shmoop.com/historical-texts/universal-declaration-of-human-rights/magna-carta.html
ve Nurenberg Kodu: https://en.wikipedia.org/wiki/Nuremberg_Code
Dahası, herhangi bir ülkede Yüksek Hukuk olan kendi Anayasasını okuyun. Haklarınızı ve dürüstlüğünüzü koruyacaklarını açıkça söylüyor.

Aşağıda, İspanya’da birçok kişinin kullandığı bir belgenin çevirisi yer almaktadır.

Bu belgeyi taşıyan KİŞİ sorumlu bir şekilde:
Yasaya göre, 9 Haziran’da güncellenen 21 Haziran 2010 tarihli kraliyet kararnamesi 21/2020 sayılı kararnamenin 6.2. Maddesinin bir veya birkaç varsayımına göre, bir MASKAYI KULLANMAK ZORUNLU DEĞİLDİR. Maske kullanımı kanunen GEREKLİ DEĞİLDİR. Bahsedilen makale şu şekildedir:

“Önceki bölümde yer alan yükümlülük, maske kullanımıyla ağırlaştırılabilecek veya sakatlık veya bağımlılık durumları nedeniyle özerkliği olmayan bazı hastalık veya solunum güçlüğü çeken kişiler için uygulanamaz. maskeyi çıkarın veya kullanımını olanaksız hale getiren davranışsal değişikliklere sahip olun.Ayrıca tek tek sporun dışarıda yapılması durumunda veya mücbir sebep veya ihtiyaç durumunda veya faaliyetlerin doğası gereği ne zaman gerekli olmayacaktır. , sağlık yetkililerinin belirtilerine göre, maskenin kullanımı uyumsuz. “

Bu dokümanı taşıyan KİŞİ, 6.2 nci maddede açıklanan hangi sebep veya sebeplerden dolayı maske kullanılmasından muaf değildir veya bu olmayan başka bir belgeyi göstermek veya kendisini tanımlamak zorunda değildir. maskeyi takmamak için, tüm bunların açıkladığı gibi, hiçbir makamın böyle bir kimlik talep etmek için yasal bir gerekçesi yoktur.

Herhangi bir kişi veya otorite bu güdü veya güdüyü bulmaya çalışırsa, anayasa, 18.1, ONUR ve GİZLİLİK hakkındaki temel haklardan birini ihlal ederlerdi. Bu varsayımlardan bazıları Organik Veri 2/2018, Kişisel Verilerin Korunması ve dijital hakların güvence altına alınması ve 2016/679 sayılı Tüzüğün 9.1. Maddesinde özel olarak korunan veriler olduğu için mevcut Veri Koruma Yasasını da ihlal edecektir. Avrupa Parlamentosu ve 27 Nisan 2016 tarihli gerçek kişilerin korunmasına ilişkin Konsey.

İspat yükü suçlayana düşer. Bu nedenle, 21/2020 sayılı RD Yasasında bir maskenin zorunlu kullanımının birkaç istisnası olduğundan, bu belgeyi taşıyan kişinin maskenin kullanımından kanunen muaf olmadığından neden şüphelendiğini göstermesi gereken suçlayıcı olmalıdır. Eğer kesin delilleri olmadan suçlanıyorsa, 4.2 maddesindeki masumiyet karinesi hakkındaki İspanya Anayasası’nda yer alan temel haklardan birini ihlal ederdi. Bu hak, 6.2. Maddesinde “suç işlemekle suçlanan herkes suçluluk tespit edilinceye kadar masum kabul edildiğini” iddia eden Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi gibi farklı uluslararası anlaşmalara da dahildir.

Bu hakkı ihlal etmekte ısrar eden makam, profesyonel kartlarını göstermelidir ve bu belgenin hamili, diğer yasal işlemlere halel getirmeksizin, sırasıyla ceza kanununun, zorlamanın ve önlenmenin 404 ve 172. maddelerine göre önlemler alacaktır.

Bu belgeyi taşıyan kişi, sağında, tüm müdahalenin bir videosunu / sesini kaydedeceğini, bu sorumlu beyan belgesinin video kaydını yapacağını ve onu okumakla suçlayan kişiye teslim edildiğini beyan eder. Bahsedilen video yalnızca özel kopyalama ve yasal amaçlar için olacaktır ve hiçbir durumda bu görüntüler yayılmak üzere kullanılmaya yönelik değildir.

21/2020 sayılı RD Yasası ile Özerk Toplulukların emirleri veya kararları arasında bir çelişki olması durumunda, Devletin sağlık üslerine ilişkin yetkilere sahip olması nedeniyle, genel hukuk derecesine sahip ulusal düzenlemelerin geçerli olacağını hatırlamak gerekir. 149. madde uyarınca

İmzalayan (isim, kimlik, imza)

EK: KAMU RESMİ GÖREVLERİ

Ceza Kanununun 404 üncü maddesi, “adaletsizliğini bilerek, idari bir konuda keyfi bir karar veren makam veya kamu görevlisi, doğru pasif oy hakkının kullanılması nedeniyle istihdam veya kamu görevinden özel diskalifiye cezası ile cezalandırılacaktır. 9 ila 15 yıllık bir süre için ”. Ceza Kanunu’nun 172. Maddesi “meşru olarak yetkilendirilmeden, başka birisinin yasanın yasaklamadığı şeyi yapmasını şiddetle önler ya da adil ya da haksız olsun istemediği şeyi cezalandırılacağını cezalandırır. zorlamanın ciddiyetine veya kullanılan araçlara bağlı olarak 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası veya 12 ila 14 ay para cezası. ”

Bireysel haklara karşı işlenen suçlar Madde 54.

Bir kişiyi, izin verilen durumlar dışında ve yasal gerekliliklere uymadan mülkünden kamulaştıran (cep telefonunu kaldıran) kamu görevlisi, 1 ila 4 yıl arasında ve 6 ila 12 ay para cezası için özel diskalifiye cezaları alacaktır. .

Bireysel haklara karşı suçlar madde 542.
Bir kişinin Anayasa ve yasalar tarafından tanınan diğer vatandaşlık haklarını kullanmasını engelleyen kamu görevlisi, 1 ila 4 yıl süreyle istihdam ve kamu dairesi için özel diskalifiye cezasına maruz kalacaktır.

“İspanya’da FREEEDOM’larını korumak için neler yapıyor” üzerine 19 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 08:57:33

2. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 18-08-2020 11:55:09

3. Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:59:05

4. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 23:49:13

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 21-09-2020 09:22:06

6. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 02-10-2020 10:30:31

7. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, saolun 06-10-2020 10:01:41

8. Muğla dan kimler var. İspanya’da FREEEDOM’larını korumak için neler yapıyor . selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 423

Yorum yapın