İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve geriye kalan küçük direniş forumlarda ve telgraf gruplarında kalıyor … Bu plandemi ile o kadar büyük bir dolandırıcılık ki kavga eden aileler ve kardeşler var çünkü bazıları bunun büyük bir saçmalık olduğunu söylüyor ve aşı olmayacaklar … Az ya da çok Birleşik Devletler’de bazı çekirdeklerde olduğu gibi düşünüyorum.

Ayrıca geceleri saat 10’da alarm durumları, çevre kapatma ve sokağa çıkma yasakları var, bu yüzden bu saatlerde biri dışarı çıkarsa tutuklanacak ve hapse girecek.

Şimdiye kadar İspanyol halkı Avrupa’da ve belki de dünyada en itaatkârlardı, ancak yavaş yavaş böyle bir pandemi olmadığını görüyoruz, ancak bir plandemi … bütün ülkenin beyni yıkandı.

23 Comments

1. Bu konu : ” İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 321

2. Bu konu : ” İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. ” çok güzel. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 80

3. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Ankara merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-04-2021 22:33:39

5. Muş merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 01:32:31

6. Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

8. Trabzon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 13:06:57

9. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 363

11. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2021 12:54:55

12. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 218

14. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

15. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 481

17. Erzincan merkezden ben hatice. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-06-2021 20:12:10

18. Aydın dan kimler var. İspanya’da herkes neredeyse koronavirüs tarafından kaçırılıyor ve herkes şikayet etmeden itaat ediyor. . Selam paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 385

19. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, sağolun 17-06-2021 05:59:21

21. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 18-06-2021 10:50:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link