Katalonya’dan bir İspanyol gazetesi, hangi durumlarda 10’dan fazla kişiyi toplamasına izin verildiğini belirten bir makale yayınladı.

10 kişi kuralının istisnaları şunlardır:

– İş faaliyeti.

– Kült veya dini eylem.

– Tiyatro, sinema veya sergiler gibi kültürel faaliyetler.

– Eğlence ve çocuk parkları gibi rekreatif aktiviteler.

– Spor salonları ve havuzlar gibi spor aktiviteleri.

– Kütüphaneler, arşivler, müzeler ve anıtlar.

Gösterilere ve protestolara katılım.

Makalenin tamamı ingilizceye çevrildi.

Günlük faaliyetlerde 10’dan fazla kişiyi bir araya getirmek, ancak hükümete fayda sağlayanları toplamak nasıl yanlış? Bu, en iyi haliyle çifte düşünme ve insanlar buna aşık oluyor. Gerçekte, insanları aptal sığır olarak alıyorlar ve yine de insanlar bunun kendi iyiliği için olduğuna inanıyor. Çirkin.

Author

79 Comments

1. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 29-08-2020 19:55:22

2. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-08-2020 20:08:23

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun

4. Selam herkese siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-08-2020 10:46:23

6. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

7. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

8. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 30-08-2020 10:53:14

9. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inan ki çok güzel, sağolun 30-08-2020 10:54:41

11. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

12. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 30-08-2020 21:07:03

13. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler

14. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Mrb siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

17. Bitlis merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 09-09-2020 21:39:14

18. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, şukuladım

19. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:49:47

20. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler

21. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 14:10:53

22. Kocaeli merkezden ben emin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-10-2020 11:06:31

23. Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

24. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 352

26. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Selam web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 113

27. Adana merkezden ben . Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-10-2020 07:03:21

28. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

30. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten harbiden çok güzel, tebrikler

31. Bingöl dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, saolun , Emine – 237

32. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ali – 62

33. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 28

34. Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 24-11-2020 03:35:32

35. Bayburt merkezden ben ali. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 26-11-2020 21:08:52

36. Ankara dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun , Emine – 108

37. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ali – 56

38. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler , doruk – 263

39. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, sağolun

40. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, facebookta paylaştım 12-12-2020 21:39:11

41. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 328

42. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

43. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 13

44. Kars merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-12-2020 02:50:05

45. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

46. Ağrı dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Merhaba web siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 500

47. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

48. Aksaray merkezden ben ziya. Selamlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım 31-12-2020 19:52:50

49. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

50. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

51. Çanakkale merkezden ben banu. Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:14:16

52. Yalova dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 445

53. Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

54. Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 22-01-2021 17:00:01

55. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ziya – 339

56. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 94

57. Ordu dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 76

58. İstanbul dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 185

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 333

60. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-02-2021 20:52:51

61. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler 19-02-2021 17:54:18

62. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

63. Bursa merkezden ben Hasan. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-02-2021 02:47:35

64. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 408

65. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 49

66. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 295

67. Adana merkezden ben banu. Selamlar paylaşım valla iyi, şukuladım 24-03-2021 17:06:38

68. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 243

70. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , Hasan – 17

71. Tokat dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 43

72. Zonguldak dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Selam herkese sayfan valla çok iyi, face de paylaştım , ali – 471

73. Tunceli dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Slm paylaşımın valla mükemmel, şukuladım , ali – 375

74. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 496

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link