İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor.

Katalonya’dan bir İspanyol gazetesi, hangi durumlarda 10’dan fazla kişiyi toplamasına izin verildiğini belirten bir makale yayınladı.

10 kişi kuralının istisnaları şunlardır:

– İş faaliyeti.

– Kült veya dini eylem.

– Tiyatro, sinema veya sergiler gibi kültürel faaliyetler.

– Eğlence ve çocuk parkları gibi rekreatif aktiviteler.

– Spor salonları ve havuzlar gibi spor aktiviteleri.

– Kütüphaneler, arşivler, müzeler ve anıtlar.

Gösterilere ve protestolara katılım.

Makalenin tamamı ingilizceye çevrildi.

Günlük faaliyetlerde 10’dan fazla kişiyi bir araya getirmek, ancak hükümete fayda sağlayanları toplamak nasıl yanlış? Bu, en iyi haliyle çifte düşünme ve insanlar buna aşık oluyor. Gerçekte, insanları aptal sığır olarak alıyorlar ve yine de insanlar bunun kendi iyiliği için olduğuna inanıyor. Çirkin.

“İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor.” üzerine 29 yorum

1. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 29-08-2020 19:55:22

2. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-08-2020 20:08:23

3. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-08-2020 10:46:23

4. Bitlis merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 09-09-2020 21:39:14

5. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:49:47

6. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 14:10:53

7. Kocaeli merkezden ben emin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-10-2020 11:06:31

8. Bu konu : ” İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 352

9. Gaziantep dan kimler var. İspanyol hükümeti, PROTEST yapılmadığı sürece 10 kişiden fazla toplanmasına izin verilmediğini söylüyor. . Selam web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 113

Yorum yapın